Już w przyszłym tygodniu zaplanowaliśmy drugie w tym roku spotkanie online w ramach Forum Webinar. Wydarzenie będzie poświęcone prezentacji kolejnych nowości produktowych przygotowanych przez dostawców i producentów na sezon 2024.
Forum Webinar to projekt „Forum Branżowego”, w ramach którego prezentowane są nowości produktowe branży stolarki, w tym roku na sezon 2024. Spotkanie odbędzie się w środę 18 września. Rozpoczynamy o godzinie 10:30. Serdecznie zapraszamy do udziału! Link do bezpłatnych zapisów.
Spotkanie poprowadzą Karol Klos i Aleksander Klos.

Podczas najbliższego webinarium „Nowości 2024” zaprezentujemy wyroby i rozwiązania stosowane w systemach konstrukcyjnych z aluminium oraz innowacyjne okucia. Przedstawimy produkty firm, takich jak: Aluprof, Aluron, GEZE, Heroal, Morad, Roto czy Winkhaus.
Pierwsze webinarium w tym roku odbyło się w maju, a w jego trakcie poznaliśmy produkty prezentowane przez dziesięć firm (zapis Forum Webinar #1). Część z propozycji miało podczas tego wydarzenia oficjalną premierę i podobnie będzie tym razem.
Zobacz również
Konkurs kalendarzy 2026 wystartował!
Wystartował coroczny konkurs kalendarzy! Do 9 lutego możecie głosować na najlepsze Waszym zdaniem kalendarze branżowe. Zachęcamy do głosowania!
Świąteczne inicjatywy firm z branży stolarki
W okresie okołoświątecznym firmy z branży stolarki otworowej pokazują, że pomoc może mieć bardzo praktyczny wymiar. Prezentujemy ich świąteczne inicjatywy.
Szlachetna Paczka dla potrzebujących
Niedawno miał miejsce finał charytatywnej akcji Szlachetna Paczka 2025. W tym roku więcej było darczyńców, wyższa niż poprzednio była też wartość pomocy.


