W grudniowym wydaniu „Forum Branżowego” gościmy kadrę zarządzającą firmy Veka Polska, która podsumowuje 30 lat działalności. W publikacji znajdziecie szereg interesujących artykułów, a także ciekawe podsumowania mijającego roku.
Grudniowe „Forum Branżowe” zawiera aż dwa ciekawe wywiady. Gośćmi numeru są Paweł Ciepły, prezes zarządu firmy Veka, Mariusz Wysocki dyrektor operacyjny, Andrzej Zalewski dyrektor finansowy oraz Mirosław Markowicz dyrektor handlowy. Kadra zarządzająca firmy Veka Polska dzieli się planami ekspansji na nowe rynki zagraniczne. Przedstawia również unikalny model zespołowej organizacji pracy, zastępujący tradycyjną hierarchię pionową.
Rozmawiamy również z Małgorzatą Wojtasik, dyrektor handlową i członkinią zarządu Aluprof, która po latach sukcesów zawodowych przygotowuje się do odejścia na zasłużoną emeryturę. To wyjątkowa okazja, aby poznać bliżej osobę, która przez lata miała ogromny wpływ na rozwój naszej branży.
W grudniowym numerze „Forum Branżowego” znajdziecie również redakcyjny przegląd najważniejszych wydarzeń mijającego roku. Podsumowujemy jubileusze firm, akwizycje, informacje o nawiązaniu nowych współprac oraz zmiany na kluczowych stanowiskach.
W numerze znajdziesz również:
- omówienie specyfiki amerykańskiego rynku okien i drzwi,
- artykuł dotyczący oceny technicznej materiałów budowlanych eksportowanych do Ukrainy,
- sondę: co nam się udało w 2024 r.?
Najnowsze „Forum Branżowe” już do pobrania w naszym archiwum.
Zobacz również
Grupa Sanco rozwija sieć i zapowiada wprowadzenie zespolenia z ultracienkim szkłem
W maju odbyło się 54 walne zgromadzenie Grupy Sanco. Pojawiło się na nim około setki przedstawicieli firm zrzeszonych w organizacji.
Fakro gra dalej z reprezentacją Polski. Sponsoring, który napędza biznes w trudnym sezonie
Fakro przedłużyło trwającą od 20 lat współpracę z Polskim Związkiem Piłki Nożnej o kolejne cztery lata.
Otwarcie salonu G-U Open Lab
G-U Polska zaprosiło 18 czerwca do swojej siedziby w Poznaniu licznych przedstawicieli branży: producentów, dystrybutorów oraz media, na uroczyste otwarcie showroomu G-U Open Lab.




