Dostępny jest już marcowy numer miesięcznika „Forum Branżowe”. Rozmawiamy z prezes firmy Plastimet – Anetą Miller. W publikacji znajdziecie również podsumowanie targów Budma oraz szereg interesujących artykułów.
W rozmowie z „Forum Branżowym” Aneta Miller opowiada m.in. o kulisach przejmowania rodzinnego biznesu, wyzwaniach związanych z łączeniem pracy zawodowej z życiem osobistym, a także o tym, czy kobiecie trudno jest odnaleźć się w branży zdominowanej przez mężczyzn. Nie zabrakło wątku związanego z największymi wyzwaniami dla polskiej branży oraz planach firmy na najbliższe lata.
Rozmawiamy również z Tomaszem Chmielewskim, dyrektorem zarządzającym firmy Novoferm. W rubryce „Punkt widzenia” opowiada on o działalności polskich firm w Ukrainie. Dzieli się swoimi doświadczeniami, wskazuje, na co powinny uważać polskie firmy myślące o ekspansji w tym kierunku, oraz radzi, w jaki sposób dostosować swoją ofertę do potrzeb tamtejszych klientów.
Za nami również 33. edycja targów Budma. W tym roku wydarzeniu towarzyszyła również ósma edycja targów WinDoor-tech. Na łamach prezentujemy nasze redakcyjne podsumowanie oraz relacje firm.
W marcowym numerze „Forum Branżowego” znajdziesz również:
- sondę: najlepiej rokujące rynki eksportowe,
- przegląd nowości na sezon 2025,
- pierwszą część artykuły, dotyczącego obsługi posprzedażowej.
Najnowsze „Forum Branżowe” już do pobrania w naszym archiwum.
Zobacz również
Optymizm w branży po targach Grupy PSB
Podczas jesiennej edycji Targów Grupy PSB zawarto kontrakty na kwotę 240 mln zł. To według PSB pokazuje optymizm w branży budowlanej.
Białostocki piknik montażowy ISO-Chemie
W ubiegłym tygodniu gościliśmy na pikniku montażowym ISO-Chemie w Białymstoku. Szkolenie producenta ciepłej belki montażowej cieszy się coraz większym zainteresowaniem zarówno montażystów, jak i producentów.
Rozstrzygnięto 29. edycję konkursu „Modernizacja Roku & Budowa XXI w.”
10 września 2025 roku w Zamku Królewskim w Warszawie ogłoszono laureatów Ogólnopolskiego Konkursu „Modernizacja Roku & Budowa XXI w.”.