Jest już dostępne styczniowe „Forum Branżowe”. Gościem najnowszego numeru jest Marek Klimek założyciel i prezes firmy Prez-Met. Jest to jedno z nielicznych polskich przedsiębiorstw zajmujących się wytwarzaniem maszyny do produkcji i obróbki stolarki.
W wywiadzie dla „Forum Branżowego”, Marek Klimek zdradza nam tajemnicę sukcesu swojej firmy. Co zadecydowało o tym, że 30 lat temu wszedł w tę branżę? Obecnie, po trzech dekadach działalności, Prez-Met może śmiało konkurować z producentami zagranicznymi.
W numerze znajdziesz przegląd kluczowych wydarzeń branżowych zaplanowanych na 2025 rok. Zachęcamy do śledzenia naszego kalendarza dostępnego na stronie głównej portalu, gdzie publikujemy informacje o targach, w tym także o mniejszych wydarzeniach.
W numerze znajdziesz również:
- sondę, w której dostawcy podsumowali poprzedni rok,
- artykuł o powłokach stolarki drewnianej,
- vademecum stolarki: rozwiązania aluminiowe.
Najnowsze „Forum Branżowe” już do pobrania w naszym archiwum.
Zobacz również
„Forum Branżowe” na targach Fensterbau Frontale 2026
Już w przyszłym tygodniu rozpoczynają się targi Fensterbau Frontale 2026. Nie mogło na nich zabraknąć reprezentacji redakcji „Forum Branżowego”.
BIMobject Awards 2026 dla branży stolarki
BIMobject Awards to konkurs, który odbył się po raz kolejny. W tegorocznej edycji wśród zwycięzców są firmy z branży stolarki budowlanej. Niektóre z nich są obecne również na polskim rynku.
Wpływ projektowanych przestrzeni na zdrowie – relacja ze śniadania prasowego Velux Polska
16 marca przedstawiciele mediów spotkali się w centrum Warszawy w nowoczesnych wnętrzach Centralnego Domu Technologii (CDT) na kameralnym śniadaniu prasowym zorganizowanym przez firmę Velux Polska.



