Fart Produkt bez jednego choćby miesiąca spadku

Red.: MR |Data publikacji: 2020-08-01

Fart Produkt może zaliczyć minione półrocze do bardzo udanych. Firma ocenia, że w tym roku wyniki z pierwszych sześciu miesięcy są wyższe, niż w 2019 r.

Producent bram i osłon podliczył, że wyniki handlowe w pierwszym półroczu były wyższe, niż rok wcześniej, mimo obostrzeń związanych z pandemią. Co warte podkreślenia, firma w żadnym z miesięcy tego roku nie odnotowała spadków ze sprzedaży. Jest to z pewnością efekt wcześniejszych inwestycji w rozwój nowych kanałów sprzedaży, a także poszerzanie sprzedaży o kolejne rynki zbytu.

Fart Produkt, moskitiera plisowana

W tym roku dużą popularnością w Polsce, jeśli chodzi o przesłony cieszą się moskitiery. Fart Produkt odnotował z kolei większe zainteresowanie produktami ekskluzywnymi. Należą do nich moskitiery plisowane, które szczególnie się sprawdzają w przypadku dużych przeszkleń, jak na przykład drzwi tarasowe. W Fart Produkcie można zamówić moskitierę, która przesłoni drzwi o szerokości nawet do 6 m.

Zobacz również

IFN inwestuje w e-commerce

IFN inwestuje w e-commerce

Austriacki koncern IFN (właściciel m.in. marki Internorm) przejał pakiet większościowy duńskiej firmy Skanva Group, która zajmuje się sprzedażą online stolarki w Danii, Norwegii i Islandii. To kolejny dowód ma to, że branża stolarki inwestuje coraz więcej w e-commerce.

Na rynku farb od maja widać ożywienie

Na rynku farb od maja widać ożywienie

Europejski rynek farb i lakierów notuje od maja tego roku ożywienie. Jednak wciąż trudna jest sytuacja w segmencie farb przemysłowych.

Koszaliński PUF zamknięty przez koronawirusa!

Koszaliński PUF zamknięty przez koronawirusa!

W zakładzie Grupy Q4Windows, produkującym okna i drzwi pvc, wykryto koronawirusa już u kilkunastu pracowników. Sanepid zdecydował o kwarantannie, poddaniu badaniom wszystkich pracowników i podjął decyzję o zamknięciu zakładu.

1