Fapim buduje w Polsce nową siedzibę

Red.: MR |Data publikacji: 2021-02-25

Fapim buduje swoją własną siedzibę. W Markach pod Warszawą powstają właśnie hala i biurowiec.

Fapim w październiku 2020 r. rozpoczął nową inwestycję – budowę nowej siedziby w Markach pod Warszawą. Obecnie stoi już konstrukcja hali magazynowej, a także biurowca. Wkrótce w budynkach zaczną się prace wykończeniowe. Zakończenie inwestycji planowane jest na przełom czerwca i lipca tego roku. Hala magazynowa ma powierzchnię około 650 mkw., a biurowiec ok. 280 mkw. Projekt wykonała pracownia Halbud Jędras Grochowski.

Wizualizacja nowej siedziby firmy Fapim pod Radzyminem.

Fapim Polska dotychczas wynajmował powierzchnię magazynową i biurową w Warszawie. W tym roku firma zamierza się przeprowadzić do własnej, nowej siedziby. Firma jest oddziałem włoskiego producenta okuć do stolarki Fapim.

Prace budowlane prowadzone były także zimą.

Zobacz również

Kolejna inwestycja Erkado w Radomiu

Kolejna inwestycja Erkado w Radomiu

Otrzymaliśmy właśnie informację o starcie nowej inwestycji tej firmy pod Radomiem. W Wośnikach ruszyła budowa budynku magazynowego wraz zapleczem technicznym dla radomskiej fabryki Erkado.

Niemiecki rynek drzwi wewnętrznych urósł i rosnąć będzie

Niemiecki rynek drzwi wewnętrznych urósł i rosnąć będzie

Rynek drzwi wewnętrznych w Niemczech znacznie wzrósł w ubiegłym roku. Jednak według danych Branchenradar.com, wzrosty pochodziły wyłącznie z sektora mieszkaniowego. Ten rok będzie jeszcze lepszy.

Wielka wymiana stolarki we Włoszech

Wielka wymiana stolarki we Włoszech

Włosi planują do końca roku duża wymianę okien i drzwi. Około 20 na 100 Włochów planuje przeprowadzić wymianę stolarki w swoich domach.

1