Fapim buduje w Polsce nową siedzibę

Red.: |Data publikacji:

Fapim buduje swoją własną siedzibę. W Markach pod Warszawą powstają właśnie hala i biurowiec.

Fapim w październiku 2020 r. rozpoczął nową inwestycję – budowę nowej siedziby w Markach pod Warszawą. Obecnie stoi już konstrukcja hali magazynowej, a także biurowca. Wkrótce w budynkach zaczną się prace wykończeniowe. Zakończenie inwestycji planowane jest na przełom czerwca i lipca tego roku. Hala magazynowa ma powierzchnię około 650 mkw., a biurowiec ok. 280 mkw. Projekt wykonała pracownia Halbud Jędras Grochowski.

Wizualizacja nowej siedziby firmy Fapim pod Radzyminem.

Fapim Polska dotychczas wynajmował powierzchnię magazynową i biurową w Warszawie. W tym roku firma zamierza się przeprowadzić do własnej, nowej siedziby. Firma jest oddziałem włoskiego producenta okuć do stolarki Fapim.

Prace budowlane prowadzone były także zimą.

Zobacz również

Najwięksi producenci stolarki w USA

Najwięksi producenci stolarki w USA

W tym sezonie polska branża stolarki znacznie poprawiła swoje wyniki eksportowe na amerykańskim rynku, a ten ma ogromny potencjał. Może o tym świadczyć liczny „klub miliarderów” wśród tamtejszych producentów.

Dobre półrocze w Fart Produkt

Dobre półrocze w Fart Produkt

Fart Produkt minione półrocze zalicza do udanych. Dobre wyniki udało się osiągnąć m.in. dzięki wprowadzeniu nowych produktów do oferty.

Małkowski-Martech wycofuje się z NewConnect

Małkowski-Martech wycofuje się z NewConnect

Małkowski-Martech podsumował wyniki za drugi kwartał. Spółka odnotowała wzrost wartości przychodów, wyższe są także koszty. Podjęła też kroki, by wycofać się z rynku NewConnect.

1