Fapim buduje w Polsce nową siedzibę

Red.: |Data publikacji:

Fapim buduje swoją własną siedzibę. W Markach pod Warszawą powstają właśnie hala i biurowiec.

Fapim w październiku 2020 r. rozpoczął nową inwestycję – budowę nowej siedziby w Markach pod Warszawą. Obecnie stoi już konstrukcja hali magazynowej, a także biurowca. Wkrótce w budynkach zaczną się prace wykończeniowe. Zakończenie inwestycji planowane jest na przełom czerwca i lipca tego roku. Hala magazynowa ma powierzchnię około 650 mkw., a biurowiec ok. 280 mkw. Projekt wykonała pracownia Halbud Jędras Grochowski.

Wizualizacja nowej siedziby firmy Fapim pod Radzyminem.

Fapim Polska dotychczas wynajmował powierzchnię magazynową i biurową w Warszawie. W tym roku firma zamierza się przeprowadzić do własnej, nowej siedziby. Firma jest oddziałem włoskiego producenta okuć do stolarki Fapim.

Prace budowlane prowadzone były także zimą.

Zobacz również

AGC: w Europie spada popyt na szkło

AGC: w Europie spada popyt na szkło

AGC podliczył wyniki za trzy kwartały. Spółka jednocześnie informuje, że popyt na szkło w Europie spada, co wymaga korekt w działalności.

Webinar Koalicji Termomodernizacji już dziś o 10:30

Webinar Koalicji Termomodernizacji już dziś o 10:30

W związku z pogarszającą się koniunkturą w branży stolarki firmy muszą poszukiwać nowych możliwości zdobycia klientów. Jedną z nich jest powstająca właśnie Koalicja Termomodernizacji, o której opowiemy podczas dzisiejszego webinarium, które rozpocznie się o godz. 10:30.

Press Glass gigantem wśród inwestorów zagranicznych

Press Glass gigantem wśród inwestorów zagranicznych

Press Glass to jeden z największych inwestorów zagranicznych. Firma należy do czołowych inwestorów w krajach Europy Środkowo Wschodniej.

1