Elektronarzędzia dla profesjonalistów

Red.: RK |Data publikacji: 2020-09-05

Specjaliści, którzy zajmują się remontami i budową domów, skręcaniem konstrukcji, spawaniem, produkcją w zakładach przemysłowych czy pracami usługowymi wiedzą, jak ważny jest odpowiedni dobór sprzętu. Procesy towarzyszące ich pracy, jak m.in.: cięcie, szlifowanie, wiercenie i wkręcanie, wiercenie udarowe czy podkuwanie to czynności, które często idą ze sobą w parze. Do ich wykonywania niezbędne jest posiadanie różnych, niezawodnych urządzeń, najlepiej w kompatybilnej formie.

Narzędzia akumulatorowe to wygoda, szybkość i bezpieczeństwo pracy. Brak uciążliwego przewodu oraz eliminacja konieczności doprowadzenia prądu do różnych miejsc na budowie znacznie zwiększają komfort wykonywanych czynności. Zestaw elektronarzędzi COMBO wchodzi w skład gamy produktów z serii M-CUBE®, której użytkownicy mogą uzupełniać wyposażenie swojego warsztatu, dokupując pojedyncze produkty w przystępnych cenach.

Zestaw COMBO z serii M-CUBE® składa się z wiertarko-wkrętarki, szlifierki kątowej i młotowiertarki, a więc podstawowych urządzeń, bez których wykonywanie większości prac jest praktycznie niemożliwe. Elektronarzędzia uzupełniają się pod względem użytkowym, co jest znacznym udogodnieniem dla każdego zawodowego fachowca, który z nich korzysta. Wszechstronność narzędzi zapewnia oszczędność czasu i kosztów, a trzy akumulatory 4 Ah, które można ładować tą samą ładowarką dołączoną do kompletu, gwarantują komfort i ciągłość pracy, nawet przy intensywnym użytkowaniu. Zestaw spakowano w praktyczną i poręczną torbę, co ułatwia przechowywanie narzędzi. Przede wszystkim poręczna torba umożliwia zabranie ze sobą wszystkiego co potrzebne do jednej ręki, bez konieczności brania kilku walizek.

W linii M-CUBE® dostępne są już mniejsze i większe wiertarko-wkrętarki, młotowiertarki i szlifierki. Wkrótce w ofercie dostępne będą też wkrętarka do gips kartonu oraz wyciskacz do silikonów i mas klejących, a w ciągu roku gama urządzeń zostanie poszerzona o kolejne elementy. Niezależnie od charakteru wykonywanej działalności, stworzenie własnej, uniwersalnej rodziny elektronarzędzi, opartej na jednej baterii jest niezwykle proste.

W skład zestawu elektronarzędzi COMBO z serii M-CUBE® wchodzą:

1. Wiertarko-wkrętarka ABS 18 COMPACT
Uniwersalny produkt do wiercenia oraz wkręcania o dużej mocy silnika i stosunkowo niewielkiej wadze, który umożliwia długie użytkowanie i nie obciąża nadmiernie rąk. Możliwości techniczne urządzenia zapewniają wykonanie ponad 80% czynności przeznaczonych dla wiertarko-wkrętarek. Sprzęt sprawdzi się zarówno przy pracach lekkich, jak i bardzo ciężkich, ale o mniejszej intensywności.

2. Szlifierka kątowa AWS 18-125P COMPACT
Maszyna przeznaczona do cięcia i szlifowania. Produkt gwarantuje dokładność wykonywanych prac, a dzięki szybkozaciskowej i beznarzędziowej nakrętce dociskającej tarczę umożliwia operatorowi łatwą i wygodną zmianę osprzętu ściernego. Zastosowana w produkcie tarcza o średnicy 125 mm zapewnia skuteczne i w razie potrzeby głębokie cięcie, nawet większych elementów.

3. Młotowiertarka ABH 18 COMPACT
Elektronarzędzie posiadające dwa uchwyty wiertarskie: podstawowy SDS i szybkozaciskowy cylindryczny. Produkt sprawdzi się do pracy w drewnie i metalu, mieszania farb oraz wiercenia w betonie czy kamieniu. W zależności od zastosowanych akcesoriów można go używać niemal do każdego rodzaju materiału. Narzędzie przeznaczone jest także do podkuwania tynków i betonu, a wyposażenie go w dodatkowy port, umożliwia podłączenie odsysacza pyłów.

opr. na podstawie materiałów firmy Würth Polska

Zobacz również

Przezroczyste drewno dla okien przyszłości?

Przezroczyste drewno dla okien przyszłości?

Przezroczyste drewno, jak nazywają produkt autorzy badania, powstało jako efekt poszukiwań dobrze izolującego termicznie materiału. Materiał powstaje poprzez zanurzenie drewna balsowego w kąpieli utleniającej.

Ruszyła Platforma Robotów – czy przekona branżę?

Ruszyła Platforma Robotów – czy przekona branżę?

Niedawno ruszył nowy projekt firmy DBR77 - Platforma Robotów to marketplace łączący firmy, które myślą o zwiększeniu automatyzacji zakładu z przedsiębiorstwami zajmującymi się projektowaniem i produkcją robotów. 

Przesłony hi-tech – najnowszy polski wynalazek

Przesłony hi-tech – najnowszy polski wynalazek

Saule Technologies wraz z Somfy i Aliplastem stworzył nowe rozwiązanie - łamacze światła wyposażone w ogniwa perowskitowe.

1