Elektronarzędzia dla profesjonalistów

Red.: |Data publikacji:

Specjaliści, którzy zajmują się remontami i budową domów, skręcaniem konstrukcji, spawaniem, produkcją w zakładach przemysłowych czy pracami usługowymi wiedzą, jak ważny jest odpowiedni dobór sprzętu. Procesy towarzyszące ich pracy, jak m.in.: cięcie, szlifowanie, wiercenie i wkręcanie, wiercenie udarowe czy podkuwanie to czynności, które często idą ze sobą w parze. Do ich wykonywania niezbędne jest posiadanie różnych, niezawodnych urządzeń, najlepiej w kompatybilnej formie.

Narzędzia akumulatorowe to wygoda, szybkość i bezpieczeństwo pracy. Brak uciążliwego przewodu oraz eliminacja konieczności doprowadzenia prądu do różnych miejsc na budowie znacznie zwiększają komfort wykonywanych czynności. Zestaw elektronarzędzi COMBO wchodzi w skład gamy produktów z serii M-CUBE®, której użytkownicy mogą uzupełniać wyposażenie swojego warsztatu, dokupując pojedyncze produkty w przystępnych cenach.

Zestaw COMBO z serii M-CUBE® składa się z wiertarko-wkrętarki, szlifierki kątowej i młotowiertarki, a więc podstawowych urządzeń, bez których wykonywanie większości prac jest praktycznie niemożliwe. Elektronarzędzia uzupełniają się pod względem użytkowym, co jest znacznym udogodnieniem dla każdego zawodowego fachowca, który z nich korzysta. Wszechstronność narzędzi zapewnia oszczędność czasu i kosztów, a trzy akumulatory 4 Ah, które można ładować tą samą ładowarką dołączoną do kompletu, gwarantują komfort i ciągłość pracy, nawet przy intensywnym użytkowaniu. Zestaw spakowano w praktyczną i poręczną torbę, co ułatwia przechowywanie narzędzi. Przede wszystkim poręczna torba umożliwia zabranie ze sobą wszystkiego co potrzebne do jednej ręki, bez konieczności brania kilku walizek.

W linii M-CUBE® dostępne są już mniejsze i większe wiertarko-wkrętarki, młotowiertarki i szlifierki. Wkrótce w ofercie dostępne będą też wkrętarka do gips kartonu oraz wyciskacz do silikonów i mas klejących, a w ciągu roku gama urządzeń zostanie poszerzona o kolejne elementy. Niezależnie od charakteru wykonywanej działalności, stworzenie własnej, uniwersalnej rodziny elektronarzędzi, opartej na jednej baterii jest niezwykle proste.

W skład zestawu elektronarzędzi COMBO z serii M-CUBE® wchodzą:

1. Wiertarko-wkrętarka ABS 18 COMPACT
Uniwersalny produkt do wiercenia oraz wkręcania o dużej mocy silnika i stosunkowo niewielkiej wadze, który umożliwia długie użytkowanie i nie obciąża nadmiernie rąk. Możliwości techniczne urządzenia zapewniają wykonanie ponad 80% czynności przeznaczonych dla wiertarko-wkrętarek. Sprzęt sprawdzi się zarówno przy pracach lekkich, jak i bardzo ciężkich, ale o mniejszej intensywności.

2. Szlifierka kątowa AWS 18-125P COMPACT
Maszyna przeznaczona do cięcia i szlifowania. Produkt gwarantuje dokładność wykonywanych prac, a dzięki szybkozaciskowej i beznarzędziowej nakrętce dociskającej tarczę umożliwia operatorowi łatwą i wygodną zmianę osprzętu ściernego. Zastosowana w produkcie tarcza o średnicy 125 mm zapewnia skuteczne i w razie potrzeby głębokie cięcie, nawet większych elementów.

3. Młotowiertarka ABH 18 COMPACT
Elektronarzędzie posiadające dwa uchwyty wiertarskie: podstawowy SDS i szybkozaciskowy cylindryczny. Produkt sprawdzi się do pracy w drewnie i metalu, mieszania farb oraz wiercenia w betonie czy kamieniu. W zależności od zastosowanych akcesoriów można go używać niemal do każdego rodzaju materiału. Narzędzie przeznaczone jest także do podkuwania tynków i betonu, a wyposażenie go w dodatkowy port, umożliwia podłączenie odsysacza pyłów.

opr. na podstawie materiałów firmy Würth Polska

Zobacz również

Nadchodzi nowa era w produkcji szkła

Nadchodzi nowa era w produkcji szkła

Szkło może być produkowane w czysty, zielony sposób. Nowe szkło float zaprezentował właśnie Saint-Gobain, nad podobnym rozwiązaniem pracuje AGC.

Światło, energia i bezpieczeństwo pożarowe w jednym oknie stropowym

Światło, energia i bezpieczeństwo pożarowe w jednym oknie stropowym

Aluprof zaprezentował dachowy świetlik fotowoltaiczny, oparty na profilu MB-SR50N EI. Świetlik uzyskał klasyfikację odporności ogniowej REI30, co potwierdza najwyższą klasę technologiczną rozwiązania, które łączy w sobie funkcje bezpieczeństwa oraz fotowoltaiki bazującej na kropkach kwantowych.

SCHÜCO Symbiotic – połączenie PVC-U i aluminium

SCHÜCO Symbiotic – połączenie PVC-U i aluminium

Schüco zaprezentowało okno Symbiotic, hybrydowy system który łączy w sobie wysokoudarowy polichlorek winylu, czyli PVC-U oraz aluminium.

1