Eko-Okna wkrótce otworzą nowy sklep online

Red.: |Data publikacji:

Eko-Okna pracuje nad nową platformą sprzedażową. Już w tym roku będzie można kupić produkty firmy korzystając z narzędzi online.

Producent stolarki spod Raciborza pracuje nad rozwojem nowych kanałów sprzedaży. Firma już wkrótce uruchomi platformę, która skierowana będzie do klienta biznesowego: B2B i indywidualnego: B2C. Oba rozwiązania umożliwią sprzedaż produktów za pośrednictwem strony internetowej.

Window4u.eu

Nowa platforma Window4u skierowana będzie początkowo na rynek polski. Jednak działalność Eko-Oknien to w dużym stopniu eksport, dlatego rozwiązanie e-commerce będzie wkrótce dostępne w kilku wersjach językowych. Eko-Okna prowadzi już od pewnego czasu sprzedaż przez Internet, pisaliśmy o tym TUTAJ. Działa ona jednak w celu wyprzedaży stolarki, która znajduje się w magazynach. W przypadku nowego rozwiązania, nad którym producent właśnie pracuje, będzie można zamówić zupełnie nowy, dopasowany dla klienta produkt.

Zobacz również

Defor otworzył nowy magazyn i laboratorium

Defor otworzył nowy magazyn i laboratorium

Defor oficjalnie otworzył w połowie stycznia nowy magazyn i nowe laboratorium. Budowa i wyposażenie obiektów trwało 19 miesięcy.

Paneldoor zwiększył moce produkcyjne

Paneldoor zwiększył moce produkcyjne

Paneldoor podliczył, że w 2022 r. firma zwiększyła produkcję o 13 proc. Udało się to m.in. dzięki większym mocom produkcyjnym.

To nie był zły sezon

To nie był zły sezon

Nastroje w branży nie są wcale złe, bo kolejne podwyżki cen uratowały wyniki finansowe. Nawet producenci drzwi drewnianych informują, że w swoich bilansach odnotują na koniec roku jednocyfrowe wzrosty przychodów.

1