Eko-Okna pracuje nad nową platformą sprzedażową. Już w tym roku będzie można kupić produkty firmy korzystając z narzędzi online.
Producent stolarki spod Raciborza pracuje nad rozwojem nowych kanałów sprzedaży. Firma już wkrótce uruchomi platformę, która skierowana będzie do klienta biznesowego: B2B i indywidualnego: B2C. Oba rozwiązania umożliwią sprzedaż produktów za pośrednictwem strony internetowej.

Nowa platforma Window4u skierowana będzie początkowo na rynek polski. Jednak działalność Eko-Oknien to w dużym stopniu eksport, dlatego rozwiązanie e-commerce będzie wkrótce dostępne w kilku wersjach językowych. Eko-Okna prowadzi już od pewnego czasu sprzedaż przez Internet, pisaliśmy o tym TUTAJ. Działa ona jednak w celu wyprzedaży stolarki, która znajduje się w magazynach. W przypadku nowego rozwiązania, nad którym producent właśnie pracuje, będzie można zamówić zupełnie nowy, dopasowany dla klienta produkt.
Zobacz również
Wzrost cen ropy naftowej wpływa na dostępność surowców do produkcji uszczelek
Sanok Rubber podsumował pierwszy kwartał. Spółka osiągnęła wzrost przychodów ze sprzedaży uszczelek do stolarki na rynku polskim
Czerwcowe wydanie miesięcznika „Forum Branżowe” (6/2026)
Dostępny jest już czerwcowy numer miesięcznika „Forum Branżowe”. Na okładce gości Kryspin Baran, prezes zarządu i współwłaściciel firmy Aluron.
R+T Asia 2026: więcej odwiedzających i silny akcent na automatykę
R+T Asia 2026 w Szanghaju odwiedziło ponad 56 tys. osób. Wśród głównych tematów były automatyka, smart building i outdoor living.



