Drutex i Velux z nagrodami SuperBrands

Red.: RK |Data publikacji: 2020-10-11

We wrześniu odbyła się uroczysta XIV Gala Superbrands Polska, na której wyróżniono najmocniejsze w roku 2020 polskie marki. Wśród laureatów znalazły się dwie marki branży stolarki: Drutex oraz Velux.

W Polsce przyznawane są dwa rodzaje nagród – nagroda konsumencka Superbrands na podstawie badania siły marki metodą CAWI oraz oceny ekspertów Rady Marek, a także Business Superbrands, którą przyznaje Konfederacja Lewiatan, na podstawie siły, rozpoznawalności, stabilności i sukcesów marki. Proces certyfikacji wspiera Rada Marek – stałe grono doradcze dla Superbrands w Polsce, które tworzą osoby z wieloletnim doświadczeniem w dziedzinie marketingu, badań, strategii, brandingu, reklamy i PR. Wyniki ich obrad w połączeniu z opiniami konsumentów wpływają na końcową ocenę marek konsumenckich. Badanie Superbrands to największe w Polsce konsumenckie badanie siły i wizerunku marki. Łączna próba badawcza obejmuje ponad 10 tys. respondentów, a ocenie poddanych zostaje blisko 2 tysiące marek zgrupowanych w 100 kategoriach. W tej edycji tytuł zdobyli również reprezentanci świata stolarki – Drutex oraz Velux. 

Wydarzenia ostatnich miesięcy sprawiły, że jesteśmy lepszymi ludźmi. Zbliżyliśmy się do siebie. Marki także się zmieniły. Pokazały nową jakość komunikacji i działań opartych o wartości takie jak solidarność, empatia, współpraca, odpowiedzialność, szacunek, zaufanie – napisali organizatorzy komunikując o Laureatach, wśród których znalazł się bytowski Drutex oraz marka Velux.

Zobacz również

Najlepsze wpisy z Pressroomu

Najlepsze wpisy z Pressroomu

Przedstawiamy subiektywną listę najciekawszych wieści z firm, które opublikowaliśmy w ostatnim czasie. Jednocześnie zapraszamy do lektury całego działu Pressroom, w którym można odkryć jeszcze więcej ciekawych treści.

Jak klienci indywidualni w Polsce kupują okna?

Jak klienci indywidualni w Polsce kupują okna?

Centrum Analiz Branżowych przygotowało nowy raport, który sprawdza, jak Polacy kupują okna. Analizie poddano ścieżki zakupowe inwestorów indywidualnych, od pojawienia się potrzeby, aż po wrażenia po zakupie.

Dni Budownictwa i Architektury 2021

Dni Budownictwa i Architektury 2021

W dniach 1-4 lutego 2021 r. odbywać się będą Dni Budownictwa i Architektury organizowane przez grupę MTP. Mają one wypełnić lukę po przeniesionych na listopad targach BUDMA.

1