DREMA 2020 bez zakłóceń

Red.: AK |Data publikacji: 2020-09-03

Międzynarodowe Targi Maszyn, Narzędzi i Komponentów Dla Przemysłu Drzewnego i Meblarskiego DREMA 2020 odbędą się w dniach 15-18 września 2020 r. w Poznaniu, przy zachowaniu środków ostrożności i zasad reżimu sanitarnego. Wystawców będzie jednak mniej niż w przypadku poprzednich edycji wydarzenia.

Tematem przewodnim najbliższych edycji Targów DREMA będzie obniżenie kosztów produkcji poprzez automatyzację i mechanizację procesów technologicznych.

Jak przekonują Międzynarodowe Targi Poznańskie, przygotowania do targów DREMA idą zgodnie z przyjętym w 2019 r. harmonogramem. Większość spraw związanych z organizacją DREMY 2020 została sfinalizowana przed wybuchem pandemii, a organizatorzy czekali jedynie na zelżenie obostrzeń. Wraz ze zniesieniem lockdownu, od 6 czerwca można już organizować w Polsce targi i spotkania branżowe.

W związku z pandemią COVID-19 na targach obowiązywać będą nowe, zaostrzone zasady bezpieczeństwa. Liczba osób mogących przebywać jednocześnie w hali będzie limitowana, a przy wejściach na tereny targowe zamontowane zostaną kamery termowizyjne, mierzące temperaturę ciała osób biorących udział w wydarzeniu. Zwiększona zostanie także wentylacja hal wystawowych. 

drema2018

Wystawców będzie około setka, a wśród nich Utech Maszyny i Urządzenia Techniczne, Nestro, Giardina Group, Otto Martin Maschinenbau z Niemiec, Mion & Mosole z Włoch czy WoodEye ze Szwecji. Jednak, jak podkreśla w rozmowie z nami Izabela Perz z Grupy MTP, dokładna lista wystawców nie będzie znana do ostatniej chwili. Wiele firm wahało się z podjęciem finalnej decyzji o udziale w targach do pierwszych dni września, nadal istnieje możliwość, że ktoś się wycofa lub przeciwnie – w ostatnim momencie podejmie decyzję o udziale. W szczególnej sytuacji są także goście z zagranicy, których przyjazd uzależniony jest także od zasad obowiązujących przy przekraczaniu granicy, które mogą się zmienić w każdej chwili.

Zobacz również

Drutex zarabia i zbroi się dalej

Drutex zarabia i zbroi się dalej

Bytowski Drutex przekroczy w tym roku próg miliarda zł przychodów, a jak zapewnia kierownictwo firmy przekroczony również zostanie próg 100 milionów zł wypracowanego zysku netto.

Awilux przekroczył sto milionów

Awilux przekroczył sto milionów

Dobre wieści płyną z Leszna, z Awiluxu. Pomimo okresu pandemii producent ten zamyka rok 2020 niemal 20-procentowym wzrostem, przekraczając nawet zakładany 100-milionowy poziom przychodów.

Sanok Rubber notuje wzrost w przychodach

Sanok Rubber notuje wzrost w przychodach

Sanok Rubber podał do wiadomości wyniki z trzech kwartałów. W tym roku przychody ze sprzedaży wyniosły 706,11 mln zł. Sanok Rubber podaje także dane handlowe dotyczące uszczelek do stolarki.

1