Dobry początek roku w Novofermie

Red.: |Data publikacji:

Novoferm zaczął ten rok znaczącym wzrostem poziomu zamówień. Szczególnie widoczny był on w segmencie produktów dla przemysłu. 

Novoferm podliczył, że w II połowie zeszłego roku, a także na początku bieżącego, dużą popularnością cieszyły się produkty dla przemysłu. Są to różnego rodzaju bramy i rampy przeładunkowe. Według Novofermu, ten wzrost wynika z rosnącej liczby powstających w ostatnich miesiącach obiektów magazynowych.

W tym roku Novoferm zamierza rozwijać projekt związany z serwisowaniem swoich produktów. Już obecnie producent, dzięki odpowiedniemu systemowi, jest w stanie usunąć awarię w ciągu czterech godzin na terenie całego kraju. Serwis działa 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu. W tym roku  Novoferm rozpoczął też sprzedaż na polskim rynku drzwi stalowych. Jest to produkt obecny w ofercie producenta już od dawna, jednak do tej pory nie był dostępny w sprzedaży dla polskich klientów.

Zobacz również

Pięćdziesiąt najlepszych okien i drzwi w Polsce

Pięćdziesiąt najlepszych okien i drzwi w Polsce

Po kilkuletniej przerwie po raz szósty zostały wybrane najlepsze okna i drzwi w Polsce w konkursie TopTen Hacks 2022.

ML System notuje niemal 40-procentowy wzrost sprzedaży

ML System notuje niemal 40-procentowy wzrost sprzedaży

ML System podliczył wyniki za trzy kwartały bieżącego roku. Firma odnotowała wzrost wartości sprzedaży o 39 proc.

AGC: w Europie spada popyt na szkło

AGC: w Europie spada popyt na szkło

AGC podliczył wyniki za trzy kwartały. Spółka jednocześnie informuje, że popyt na szkło w Europie spada, co wymaga korekt w działalności.

1