Dobry początek roku w Novofermie

Red.: |Data publikacji:

Novoferm zaczął ten rok znaczącym wzrostem poziomu zamówień. Szczególnie widoczny był on w segmencie produktów dla przemysłu. 

Novoferm podliczył, że w II połowie zeszłego roku, a także na początku bieżącego, dużą popularnością cieszyły się produkty dla przemysłu. Są to różnego rodzaju bramy i rampy przeładunkowe. Według Novofermu, ten wzrost wynika z rosnącej liczby powstających w ostatnich miesiącach obiektów magazynowych.

W tym roku Novoferm zamierza rozwijać projekt związany z serwisowaniem swoich produktów. Już obecnie producent, dzięki odpowiedniemu systemowi, jest w stanie usunąć awarię w ciągu czterech godzin na terenie całego kraju. Serwis działa 24 godziny na dobę i 7 dni w tygodniu. W tym roku  Novoferm rozpoczął też sprzedaż na polskim rynku drzwi stalowych. Jest to produkt obecny w ofercie producenta już od dawna, jednak do tej pory nie był dostępny w sprzedaży dla polskich klientów.

Zobacz również

Ruszyła 28. edycja konkursu „Modernizacja Roku & Budowa XXI w.”

Ruszyła 28. edycja konkursu „Modernizacja Roku & Budowa XXI w.”

28. edycja Ogólnopolskiego Konkursu „Modernizacja Roku & Budowa XXI w.” już się rozpoczęła. Nowe i modernizowane inwestycje można zgłaszać do 29 lutego 2024 r.

Yawal otwiera showroom w Warszawie

Yawal otwiera showroom w Warszawie

7 grudnia firma Yawal dokonała uroczystego otwarcia nowoczesnego showroomu zlokalizowanego w Warszawie na terenie Centrum Praskiego „Koneser”. Wśród zaproszonych gości znalazła się też redakcja „Forum Branżowego”.

NorDan zwiększy wydajność produkcji

NorDan zwiększy wydajność produkcji

NorDan w dwóch zakładach w Polsce zainstalował nowy system informatyczny, który ma wpłynąć na zwiększenie efektywności produkcji.

1