Dobre półrocze w Fart Produkt

Red.: |Data publikacji:

Fart Produkt minione półrocze zalicza do udanych. Dobre wyniki udało się osiągnąć m.in. dzięki wprowadzeniu nowych produktów do oferty.

Fart Produkt, producent bram i osłon podliczył, że pierwsze półrocze zakończył wzrostem wartości sprzedaży o 30 proc. Dane porównywane są do tych z analogicznego okresu roku ubiegłego. Firma przyznaje, że wysokie wyniki to efekt przede wszystkim podwyżek na produkty dla klienta końcowego. Producent, tak jak inne zakłady, notuje wzrost kosztów produkcji, co przekłada się na wyższe ceny.

Fart Produkt zainwestował w 2021 r. w urządzenia do produkcji nowych rodzajów osłon. Na teren zakładu dostarczona została maszyna marki ZEBR do produkcji żaluzji fasadowych oraz zgrzewarka Matic-Hera 6000 do zgrzewania tkanin typu screen. Producent w styczniu tego roku przeprowadził szkolenia dla swoich partnerów handlowych na temat nowych produktów, które w tym roku trafiły właśnie do sprzedaży. Dzięki rozszerzeniu oferty o nowe produkty osłonowe firma dotarła do większej grupy klientów, co również miało wpływ na wyniki finansowe producenta.

Zobacz również

Spadek zamówień na drzwi po dobrym półroczu

Spadek zamówień na drzwi po dobrym półroczu

Producenci stolarki w różny sposób przygotowują się na trudniejszy okres na rynku. Perfectdoor postawił na integrację procesów produkcyjnych i ochronę miejsc pracy.

Glasstec 2022 – zobacz naszą fotorelację

Glasstec 2022 – zobacz naszą fotorelację

Za nami targi Glasstec 2022 - to wiodąca na świecie impreza branży szklarskiej, która odbyła się po raz pierwszy po czteroletniej przerwie.

Partnerstwo na trudniejszy czas

Partnerstwo na trudniejszy czas

Dormakaba, światowy potentat w zakresie systemów zabezpieczeń i kontroli dostępu oraz wrocławska firma Polsystem, oferująca systemy kontroli czasu pracy, kontroli dostępu i urządzenia je obsługujące, nawiązały ostatnio współpracę produktową.

1