Dobre półrocze w Fart Produkt

Autor: |Data publikacji:

Fart Produkt minione półrocze zalicza do udanych. Dobre wyniki udało się osiągnąć m.in. dzięki wprowadzeniu nowych produktów do oferty.

Fart Produkt, producent bram i osłon podliczył, że pierwsze półrocze zakończył wzrostem wartości sprzedaży o 30 proc. Dane porównywane są do tych z analogicznego okresu roku ubiegłego. Firma przyznaje, że wysokie wyniki to efekt przede wszystkim podwyżek na produkty dla klienta końcowego. Producent, tak jak inne zakłady, notuje wzrost kosztów produkcji, co przekłada się na wyższe ceny.

Fart Produkt zainwestował w 2021 r. w urządzenia do produkcji nowych rodzajów osłon. Na teren zakładu dostarczona została maszyna marki ZEBR do produkcji żaluzji fasadowych oraz zgrzewarka Matic-Hera 6000 do zgrzewania tkanin typu screen. Producent w styczniu tego roku przeprowadził szkolenia dla swoich partnerów handlowych na temat nowych produktów, które w tym roku trafiły właśnie do sprzedaży. Dzięki rozszerzeniu oferty o nowe produkty osłonowe firma dotarła do większej grupy klientów, co również miało wpływ na wyniki finansowe producenta.

Zobacz również

Nowe „Vademecum: osłony wewnętrzne i zewnętrzne” dostępne na naszym portalu

Nowe „Vademecum: osłony wewnętrzne i zewnętrzne” dostępne na naszym portalu

Na naszej stronie pojawiło się nowe vademecum, tym razem w całości poświęcone osłonom wewnętrznym i zewnętrznym.

Branża aluminium spotka się w Krakowie. Konferencja Aluminium 2025 już w przyszłym tygodniu

Branża aluminium spotka się w Krakowie. Konferencja Aluminium 2025 już w przyszłym tygodniu

Już 9 i 10 czerwca w krakowskim Centrum Konferencyjnym Fabryczna odbędzie się kolejna edycja konferencji „Aluminium 2025. Trendy. Innowacje. Technologie”.

Producenci rozczarowani nowym prawem. Relacja z konferencji „Bezpieczeństwo gospodarcze UE”

Producenci rozczarowani nowym prawem. Relacja z konferencji „Bezpieczeństwo gospodarcze UE”

W tym tygodniu odbyła się konferencja "Bezpieczeństwo gospodarcze UE", której głównym tematem była ochrona unijnej gospodarki przed konkurencją z krajów spoza Unii. Spotkanie niepocieszeni opuszczali przedstawiciele związków zrzeszających producentów budownictwa. Ich postulaty w nowej ustawie zamówień publicznych nie zostały uwzględnione.