D+H Polska już dwie dekady w Polsce

Red.: |Data publikacji:

2 października 2020 r. minęła 20 rocznica rejestracji spółki D+H Polska. Celebracja, z uwagi na pandemię, odbyła się w kameralnym gronie  pracowników firmy.

Firma rozpoczęła działalność jako kilkuosobowe lokalne przedstawicielstwo D+H Mechatronic AG – globalnej grupy z siedzibą w Niemczech.  Z czasem zwiększyła się nie tylko liczba pracowników spółki (do ponad 50 osób), ale także jej znaczenie – jest obecnie największą zagraniczną spółką-córką grupy D+H. Jest to także jedyny oddział zagraniczny, w którego zarządzie nie zasiada osoba z ramienia spółki-matki w Niemczech, a przedstawiciele polskiego zespołu- Prezes Zarządu Mariusz Ziemecki, Wiceprezes i Dyrektor Techniczny Przemysław Knura oraz Wiceprezes i Dyrektor Finansowa Agnieszka Fiałkowska (zarząd rozrósł się w zeszłym roku, o czym pisaliśmy TUTAJ).

Firma ruszyła niedawno z akcją pod hasłem „Popraw klimat w swoim domu”, która ma celu zwrócenie uwagi inwestorów i producentów na automatykę okienną, zwłaszcza problem okien trudno dostępnych w nowoczesnym budownictwie. Częścią tej kampanii jest film o napędach okiennych D+H, który omawialiśmy TUTAJ

 

Zobacz również

Defor otworzył nowy magazyn i laboratorium

Defor otworzył nowy magazyn i laboratorium

Defor oficjalnie otworzył w połowie stycznia nowy magazyn i nowe laboratorium. Budowa i wyposażenie obiektów trwało 19 miesięcy.

Paneldoor zwiększył moce produkcyjne

Paneldoor zwiększył moce produkcyjne

Paneldoor podliczył, że w 2022 r. firma zwiększyła produkcję o 13 proc. Udało się to m.in. dzięki większym mocom produkcyjnym.

To nie był zły sezon

To nie był zły sezon

Nastroje w branży nie są wcale złe, bo kolejne podwyżki cen uratowały wyniki finansowe. Nawet producenci drzwi drewnianych informują, że w swoich bilansach odnotują na koniec roku jednocyfrowe wzrosty przychodów.

1