D+H Polska już dwie dekady w Polsce

Red.: AK |Data publikacji: 2020-10-08

2 października 2020 r. minęła 20 rocznica rejestracji spółki D+H Polska. Celebracja, z uwagi na pandemię, odbyła się w kameralnym gronie  pracowników firmy.

Firma rozpoczęła działalność jako kilkuosobowe lokalne przedstawicielstwo D+H Mechatronic AG – globalnej grupy z siedzibą w Niemczech.  Z czasem zwiększyła się nie tylko liczba pracowników spółki (do ponad 50 osób), ale także jej znaczenie – jest obecnie największą zagraniczną spółką-córką grupy D+H. Jest to także jedyny oddział zagraniczny, w którego zarządzie nie zasiada osoba z ramienia spółki-matki w Niemczech, a przedstawiciele polskiego zespołu- Prezes Zarządu Mariusz Ziemecki, Wiceprezes i Dyrektor Techniczny Przemysław Knura oraz Wiceprezes i Dyrektor Finansowa Agnieszka Fiałkowska (zarząd rozrósł się w zeszłym roku, o czym pisaliśmy TUTAJ).

Firma ruszyła niedawno z akcją pod hasłem “Popraw klimat w swoim domu”, która ma celu zwrócenie uwagi inwestorów i producentów na automatykę okienną, zwłaszcza problem okien trudno dostępnych w nowoczesnym budownictwie. Częścią tej kampanii jest film o napędach okiennych D+H, który omawialiśmy TUTAJ

 

Zobacz również

Nowe współczynniki U tylko dla nowych budów!

Nowe współczynniki U tylko dla nowych budów!

Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii opracowało projekt rozporządzenia, wprowadzający okres przejściowy dotyczący wymogu Ud i Uw.

Eksport stolarki z Polski stale rośnie

Eksport stolarki z Polski stale rośnie

Eksport stolarki rośnie. Eksperci z Santander Bank policzyli, że ten rok zakończy się 3-procentowym wzrostem sprzedaży za granicę.

Kamień milowy w niemieckiej polityce mieszkaniowej!

Kamień milowy w niemieckiej polityce mieszkaniowej!

Rząd federalny Niemiec przyjął projekt ustawy, która opiera się na zaleceniach komisji ds. gruntów budowlanych i ma na celu ułatwienie samorządom zbywanie działek budowlanych. Dzięki temu u naszych zachodnich sąsiadów ma powstawać więcej mieszkań – to dobra wiadomość dla naszej branży.

1