Coraz bliżej do targów Fensterbau Frontale

Red.: |Data publikacji:

Niedługo w Norymberdze rozpoczną się targi Fensterbau Frontale. Wydarzenie ma miejsce co dwa lata i towarzyszą mu targi Holz-Handwerk.

Fensterbau-Frontale

We wtorek 19 marca na terenie Nürnberg Messe pojawią się goście targów Fensterbau Frontale.

Tegoroczna edycja będzie trwała do 22 marca i – według aktualnej listy organizatora – zgromadzi 646 wystawców, wśród których 35 będzie z Polski. Reprezentacja naszego kraju składa się w większości z przedstawicieli branży stolarki budowlanej. Wśród nich znajdą się: Aluprof, Aluron, Dako, Drutex, Eko-Okna, Empol, Fabryka Okien Fensto, Fasada Okna i Drzwi, Frezwid, Global Window, Hansen Polska, Inwest-Profil, Jakra, Kapica, Lanko, Mariola, Metalpol, MFO, MOL, Oknoplast, Pagen, Profil NR, Profilnet, Sanok Rubber, Tedee, Wala, WnD.

W każdej edycji targów wystawcy prezentują innowacje i technologie dla przemysłu, rzemiosła oraz automatyki. Wśród tegorocznych wydarzeń znajdą się m.in: forum Architektura-Okno-Fasada, Forum  Fensterbau Frontale oraz liczne pokazy specjalne. Organizatorzy liczą na efekt przewyższający poprzednią edycję, która zgromadziła 708 wystawców z 33 krajów i ok. 28,5 tys. gości branżowych z ponad 100 krajów.

Co pokażą polskie firmy na Fensterbau Frontale?

Zapytaliśmy przedstawicieli kilku firm z branży stolarki, co zobaczą goście targów w Norymberdze.

Rehau zaprezentuje swoje aktualne innowacje oraz nowe modele biznesowe. Jak podkreśla Zbigniew Karlic, menedżer ds. marketingu i komunikacji: – Profesjonaliści z dziedziny stolarki otworowej będą mieli okazję skorzystać z informacji, inspiracji i możliwości bezpośredniego kontaktu z przedstawicielami firmy z różnych krajów. Rehau Window Solutions jest bowiem międzynarodowym partnerem All in One – dla producentów, dystrybutorów i montażystów stolarki oraz architektów i projektantów.

Również dla Roto udział w Fensterbau Frontale jest niezwykle ważnym wydarzeniem. Także ta firma oprócz prezentacji nowości stawia na przekazywanie wiedzy. Paweł Szkodziak, dyrektor ds. marketingu, mówi: – Międzynarodowy zespół doradców, z mocnym składem Roto Polska, przybliży rozwiązania stworzone do specyficznych wymagań na różnych rynkach. Wyrazem podejścia systemowego Roto i zacieśnionej współpracy z klientami jest doskonałe dopasowanie okuć i uszczelek od jednego dostawcy pod hasłem „Perfect Match”.

Rafał Osiński, dyrektor sprzedaż z Deceuninck Poland, zapowiada, że firma przedstawi gościom swoje działania w zakresie inwestycji w gospodarkę obiegu zamkniętego. Dodaje też: Zaprezentujemy szerokie portfolio produktów z serii Elegant, w tym innowacyjny profil ThermoFibra, który nie zawiera stali. Przedstawimy również nasze najnowsze narzędzie do planowania dla architektów i producentów okien, jakim jest Project Planner 2.0.

 

Poniżej prezentujemy mapkę hal targowych i rozmieszczenia w nich stoisk firmowych.

„Forum Branżowe” na targach w Norymberdze

Nasze czasopismo jest medialnym partnerem wydarzenia. Jego przedstawiciele będą w Norymberdze bezpłatnie dystrybuowali niemieckojęzyczne wydania „Forum International”.

Zobacz również

Kolejny miesiąc ze spadkami cen w PSB

Kolejny miesiąc ze spadkami cen w PSB

PSB podsumowało ceny w marketach budowlanych w marcu. To kolejny miesiąc z rzędu, w którym PSB odnotowuje spadek dynamiki wzrostu cen.

Aliplast uruchomił wielką instalację fotowoltaiczną

Aliplast uruchomił wielką instalację fotowoltaiczną

Aliplast uruchomił dużą farmę fotowoltaiczną. Jej moc wynosi 2,5 MW. Praca trwała kilka miesięcy i podzielona była na wiele etapów.

Rośnie popyt na elektrownie balkonowe

Rośnie popyt na elektrownie balkonowe

Liczba tzw. elektrowni balkonowych w krajach DACH szybko rośnie. Montaż paneli fotowoltaicznych o niewielkiej mocy i w systemie plug-in nie wymaga specjalnych zezwoleń.

1