Branżowisko #91 – Konkurs kalendarzy 2021. Jak Niemcy obsługują klienta?

Red.: PG |Data publikacji: 2021-02-01

Ten odcinek podcastu rozpoczynamy od informacji, która może się wydawać dość błaha, ale patrząc na ogromne zaangażowanie wielu firm oraz sportowe emocje, które towarzyszyły temu wydarzeniu, postanowiliśmy rozpocząć właśnie od niego. Mowa oczywiście o naszym wielkim redakcyjnym konkursie na najlepsze kalendarze branżowe! Kto okazał się jego zwycięzcą? Dowiecie się z tego właśnie epizodu.

Ponadto omawiamy ciekawe badanie, które zostało przeprowadzone wśród niemieckich dystrybutorów stolarki. Sprawdzono w nim, jak wygląda internetowa obsługa klienta i okazuje się, że rezultaty pozostawiają wiele do życzenia. Wyniki wywołały ciekawą dyskusję zarówno w naszych mediach społecznościowych, jak i w studiu, ponieważ można jego wyniki analizować w co najmniej kilku wymiarach.

Nie zabrakło też oczywiście najświeższych wieści z firm reprezentujących branżę stolarki, „Krótkiego przeglądu ekonomicznego” oraz wieńczącego każdy odcinek Branżowiska suchara.

Życzymy miłego słuchania/oglądania!

W Branżowisku rozmawiamy o branży stolarki budowlanej, analizujemy, wyciągamy wnioski i, mamy nadzieję, tworzymy nową przestrzeń do dyskusji na te tematy.

 

Zobacz również

Branżowisko #125 – Sytuacja montażystów. Targi wróciły

Branżowisko #125 – Sytuacja montażystów. Targi wróciły

To już 125. odcinek podcastu Branżowisko, a w nim rozmawiamy sporo o montażystach stolarki, którzy mają ostatnio pełne ręce roboty. Czy są w stanie obsłużyć rosnący popyt na stolarkę? Czy nie zabraknie ekip montażowych? Czy wydłuży się czas oczekiwania na montaż?

Branżowisko #124 – Wysokie ceny odstraszają klientów? Okna funkcyjne receptą na sukces

Branżowisko #124 – Wysokie ceny odstraszają klientów? Okna funkcyjne receptą na sukces

W tym odcinku podcastu Branżowisko poszukujemy odpowiedzi na ważne pytanie: czy rosnące ceny stolarki odstraszają potencjalnych klientów? Rozmawialiśmy na ten temat z dystrybutorami okien i drzwi. Jaka była ich odpowiedź? Sprawdźcie sami!

Branżowisko #123 – Zamieszanie wokół decyzji Oknoplastu. Szkła nie zabraknie

Branżowisko #123 – Zamieszanie wokół decyzji Oknoplastu. Szkła nie zabraknie

W 123. odcinku podcastu zaczynamy od Oknoplastu, którego decyzja spotkała się z krytyką części pracowników. Firma ogłosiła  nowy regulamin premii frekwencyjnej, której wypłacenie uzależnia już nie tylko od obecności w pracy, ale też od posiadania świadectwa szczepień.

1