Branżowisko #80 – Rewolucyjne zmiany w Gerdzie. Branża nie zwalnia

Red.: PG |Data publikacji: 2020-11-16

To już 80 tygodni z Branżowiskiem! W tym odcinku przypominamy o Ogólnopolskim Forum Stolarki 2020 Online, które startuje już 17 listopada o godz. 9:30. Transmisja w naszym serwisie ForumBranzowe.com. Nie zapomnijcie się zarejestrować na to wyjątkowe (i darmowe) wydarzenie!

Ponadto mówimy o firmie Gerda, która specjalnie dla nas przerwała wielomiesięczne milczenie i zdradziła nam co nieco. Okazuje się, że w przedsiębiorstwie zaszły rewolucyjne zmiany, firma stawia na nowe kategorie produktowe i sporo inwestuje w rozwój. Szczegóły w audycji oraz na naszej stronie! Ponadto rozmawiamy o najnowszym badaniu koniunktury w branży stolarki oraz o rozwiązaniach firmy Schmalz, które są ciekawą odpowiedzią na potrzeby zachowania dystansu społecznego na produkcji, jak i trwającego od dłuższego czasu problemu braku rąk do pracy w świecie stolarki.

Nie zabrakło tez oczywiście Krótkiego Przeglądu Ekonomicznego oraz niezawodnego suchara.

Miłego słuchania i do zobaczenia podczas Ogólnopolskiego Forum Stolarki 2020 Online w dniach 17-19.11.2020 r.          

W Branżowisku rozmawiamy o branży stolarki budowlanej, analizujemy, wyciągamy wnioski i, mamy nadzieję, tworzymy nową przestrzeń do dyskusji na te tematy.

Zobacz również

Branżowisko #81 – Ogólnopolskie Forum Stolarki 2020 Online

Branżowisko #81 – Ogólnopolskie Forum Stolarki 2020 Online

Ten odcinek podcastu Branżowisko zdominował jeden temat – Ogólnopolskie Forum Stolarki 2020 Online. Nie powinno to nikogo dziwić, bo rozmawiamy przecież o największym i najważniejszym wydarzeniu w polskim świecie okienno-drzwiowym w tym roku!

Branżowisko #79 – Już niedługo OFS 2020 Online. Niemiecka stolarka na plusie

Branżowisko #79 – Już niedługo OFS 2020 Online. Niemiecka stolarka na plusie

W 79. Odcinku podcastu rozmawiamy o prognozie dotyczącej niemieckiego rynku okien i drzwi wejściowych. Od majowych zapowiedzi, że tamtejszą branżę...

Plusy, minusy #2 – Rynek francuski

Plusy, minusy #2 – Rynek francuski

Jak sobie radzi francuski rynek stolarki w 2020 r.? Jakie produkty są dla niego charakterystyczne? Jak się rozwija? Czy warto eksportować do Francji i dlaczego? Odpowiedzi na te pytania znajdziecie w nowym odcinku naszego podcastu.

1