To już 80 tygodni z Branżowiskiem! W tym odcinku przypominamy o Ogólnopolskim Forum Stolarki 2020 Online, które startuje już 17 listopada o godz. 9:30. Transmisja w naszym serwisie ForumBranzowe.com. Nie zapomnijcie się zarejestrować na to wyjątkowe (i darmowe) wydarzenie!
Ponadto mówimy o firmie Gerda, która specjalnie dla nas przerwała wielomiesięczne milczenie i zdradziła nam co nieco. Okazuje się, że w przedsiębiorstwie zaszły rewolucyjne zmiany, firma stawia na nowe kategorie produktowe i sporo inwestuje w rozwój. Szczegóły w audycji oraz na naszej stronie! Ponadto rozmawiamy o najnowszym badaniu koniunktury w branży stolarki oraz o rozwiązaniach firmy Schmalz, które są ciekawą odpowiedzią na potrzeby zachowania dystansu społecznego na produkcji, jak i trwającego od dłuższego czasu problemu braku rąk do pracy w świecie stolarki.
Nie zabrakło tez oczywiście Krótkiego Przeglądu Ekonomicznego oraz niezawodnego suchara.
Miłego słuchania i do zobaczenia podczas Ogólnopolskiego Forum Stolarki 2020 Online w dniach 17-19.11.2020 r.
W Branżowisku rozmawiamy o branży stolarki budowlanej, analizujemy, wyciągamy wnioski i, mamy nadzieję, tworzymy nową przestrzeń do dyskusji na te tematy.
- Dołącz do grupy Branżowisko na Facebooku! Komentujmy, rozmawiajmy, inspirujmy się! Bardzo nam zależy, abyście współtworzyli z nami Branżowisko.
- Słuchaj nas na Spotify
- Słuchaj nas na iTunes
- Słuchaj nas na Google Podcasts
- Słuchaj nas na Spreaker
Zobacz również
Branżowisko Extra – Aluplast
Pełna rozmowa z Michałem Maciejewskim i Marcinem Szewczukiem, dyrektorem handlowym i dyrektorem marketingu w Aluplast.
Branżowisko #227 – Czy to były najlepsze targi od lat?
Paweł Gregorczyk i Karol Klos znowu nadają! Odcinek "Branżowiska" prosto z targów Fensterbau Frontale 2026 w Norymberdze.
Branżowisko Extra – Primo
Pełna rozmowa z Marcinem Blochem i Tomaszem Głąbem, specjalistami z firmy Primo, która jest rozszerzeniem rozmowy z 226 odcinka podcastu "Branżowisko".




