Branżowisko #61 – 6 mld zł na remonty i budowy. ML System z kluczowymi partnerami.

Red.: PG |Data publikacji: 2020-07-06

61. odcinek podcastu Branżowisko wypełniony jest po brzegi informacjami z branży stolarki! Ten tydzień obfitował bowiem w wiele newsów, plotek oraz wyników finansowych firm. Zaczynamy od potężnego zastrzyku gotówki, jaki mogą otrzymać samorządy na remonty i budowę obiektów publicznych. Mowa o 6 mld zł! To może oznaczać duży ruch w branży stolarki w najbliższym czasie.

Dyskutujemy również o ML System – firma podpisała kluczowe umowy z Guardian Glass i Pilkingtonem, na co pozytywnie zareagowała nie tylko branża, ale i giełda. Ponadto rozmawiamy o wielkim potencjale e-commerce w sprzedaży okien i drzwi, nowych inwestycjach Assa Abloy i Faac, przypadku koronawirusa w Classen-Polu oraz nadchodzących w 2021 roku targach BAU w Monachium. Nie umknęły nam oczywiście zmiany personalne dotyczące firm GEZE, Hensfort i Pagen oraz najnowsze informacje dotyczące wyników finansowych firm z naszego świata. Oczywiście na sam koniec pada jak zawsze bardzo suchy suchar.

W Branżowisku rozmawiamy o branży stolarki budowlanej, analizujemy, wyciągamy wnioski i, mamy nadzieję, tworzymy nową przestrzeń do dyskusji na te tematy.

👉 Dołącz do grupy Branżowisko na Facebooku! Komentujmy, rozmawiajmy, inspirujmy się! Bardzo nam zależy, abyście współtworzyli z nami Branżowisko.
👉 Słuchaj nas na Spotify
👉Słuchaj nas na iTunes
👉Słuchaj nas na Google Podcasts
👉Słuchaj nas na Spreaker
👉Serwis internetowy Forum Branżowego
👉Strona internetowa Domu Bezpiecznego

Zobacz również

Branżowisko #66 – Fakro bada na własny koszt. BAU ostatnią nadzieją branży

Branżowisko #66 – Fakro bada na własny koszt. BAU ostatnią nadzieją branży

66. odcinek podcastu Branżowisko to do tej pory największy przeskok technologiczny w historii naszej audycji. Nowe mikrofony, nowy mikser, system oświetleniowy i kamery

Branżowisko #65 – Eksport drzwi w pierwszym półroczu. Koronawirus w Wiśniowskim i Fakro

Branżowisko #65 – Eksport drzwi w pierwszym półroczu. Koronawirus w Wiśniowskim i Fakro

Ten odcinek nagrywaliśmy w jeszcze piękniejszych „okolicznościach przyrody”, ponieważ nasze studio nagraniowe nabiera powoli ostatecznych kształtów. A o czym w nim rozmawialiśmy?

Branżowisko #64 – Eksport w czasach pandemii. Emisja akcji ML System

Branżowisko #64 – Eksport w czasach pandemii. Emisja akcji ML System

64. odcinek podcastu Branżowisko jest dla nas wyjątkowy – to pierwszy epizod nagrany w nowym, remontowanym właśnie studiu. To tutaj będą powstawały nasze podcasty, to tutaj będziemy prowadzili wydarzenia online i webinary i tutaj zapraszali gości do rozmów.

1