Branżowisko #42 – Diamenty Forbesa dla branży. Głośna kampania Porty

Red.: PG |Data publikacji: 2020-02-24

W 42. odcinku podcastu Branżowisko rozmawiamy o Diamentach Forbesa. Przeanalizowaliśmy zestawienie pod kątem najdynamiczniejszych firmy z naszej branży w poszczególnych województwach. Które przedsiębiorstwa są na szczytach tego zestawienia? Drugim tematem przewodnim tego odcinka jest głośna kampania firmy Porta, która wywołała dyskusję nie tylko w branży stolarki, ale również w mediach. Czy otwarcie się na siebie w wersji zaproponowanej przez Portę to marketingowy strzał w dziesiątkę? Tym razem zamiast Krótkiego Przeglądu Ekonomicznego mamy Krótki Przegląd Produktowy. Finałem odcinka jest niezmiennie suchar.

W Branżowisku rozmawiamy o branży stolarki budowlanej, analizujemy, wyciągamy wnioski i, mamy nadzieję, tworzymy nową przestrzeń do dyskusji na te tematy.

? Dołącz do grupy Branżowisko na Facebooku! Komentujmy, rozmawiajmy, inspirujmy się! Bardzo nam zależy, abyście współtworzyli z nami Branżowisko.
? Słuchaj nas na Spotify
?Słuchaj nas na iTunes
?Słuchaj nas na Google Podcasts
?Słuchaj nas na Spreaker
?Serwis internetowy Forum Branżowego
?Strona internetowa Domu Bezpiecznego

Zobacz również

Technika Okienna SA. promuje swoją markę Avante

Technika Okienna SA. promuje swoją markę Avante

Ponad minutowy film prezentuje markę Avante, jej historię oraz miejsce, w którym się znajduje firma. Film zabiera widza w podróż przez Elbląg, jego okolice, aż do Avante

Branżowisko #77 – Wiśniowski rozwija e-commerce, Wskaźniki budownictwa mieszkaniowego

Branżowisko #77 – Wiśniowski rozwija e-commerce, Wskaźniki budownictwa mieszkaniowego

W tym odcinku podcastu Branżowisko rozpoczynamy od wejścia w e-commerce jednego z największych graczy polskiego rynku stolarki. Mowa o firmie Wiśniowski, która uruchomiła właśnie swój sklep internetowy.

Branżowisko #76 – ArchiDay 2020, Polski wynalazek zmieni rynek przesłon?

Branżowisko #76 – ArchiDay 2020, Polski wynalazek zmieni rynek przesłon?

76. odcinek podcastu Branżowisko rozpoczynamy relacją z wielkiego wydarzenia skierowanego do architektów, projektantów oraz dekoratorów wnętrz, czyli ArchiDay. W szóstej edycji tej imprezy, która tym razem musiała się odbyć w formule online, udział wzięły tysiące osób.

1