Branżowisko #34 – Podsumowanie roku 2019

Red.: PG |Data publikacji: 2019-12-30

34. odcinek podcastu Branżowisko to jednocześnie ostatni odcinek w 2019 r. To doskonała okazja, by podsumować ostatnich 365 dni w branży stolarki. Paweł Gregorczyk (ForumBranzowe.com) oraz Karol Klos (DomBezpieczny.com) zapraszają w podróż wehikułem czasu przez najważniejsze wydarzenia każdego miesiąca 2019 r. W audycji m.in. o wielkim konflikcie w Drutexie, upadku Stolbudu Włoszczowa i firmy Bajcar, ważnych zmianach personalnych oraz o najważniejszych newsach gospodarczych związanych z branżą stolarki budowlanej. Ten rok był bez wątpienia rokiem udanym – branża w Polsce stale się rozwija, choć dynamika wzrostów już nie była na tak wysokim poziomie, jak to miało miejsce w ubiegłych latach.

Wkrótce opublikujemy Branżowisko Extra w wersji audiowizualnej, w której przedstawimy kalendarze biorące udział w konkursie na najlepsze kalendarze na 2020 r.

W Branżowisku rozmawiamy o branży stolarki budowlanej, analizujemy, wyciągamy wnioski i, mamy nadzieję, tworzymy nową przestrzeń do dyskusji na te tematy.

? Dołącz do grupy Branżowisko na Facebooku! Komentujmy, rozmawiajmy, inspirujmy się! Bardzo nam zależy, abyście współtworzyli z nami Branżowisko.
? Słuchaj nas na Spotify
?Słuchaj nas na iTunes
?Słuchaj nas na Google Podcasts
?Słuchaj nas na Spreaker
?Serwis internetowy Forum Branżowego
?Strona internetowa Domu Bezpiecznego

Zobacz również

Branżowisko #73 – Ambitne plany Alsecco, Sukcesy eksportowe Hensfortu

Branżowisko #73 – Ambitne plany Alsecco, Sukcesy eksportowe Hensfortu

Niczym u Alfreda Hitchcocka 73. odcinek zaczynamy od trzęsienia ziemi! Alsecco planuje w najbliższym czasie inwestycje, które wyniosą aż 100 mln zł! Ponadto rozmawiamy o firmie Hensfort, która odnotowała w ostatnich miesiącach kilka sukcesów eksportowych.

Branżowisko #72 – Rankingi firmy debesto, fotowoltaika dla stolarki

Branżowisko #72 – Rankingi firmy debesto, fotowoltaika dla stolarki

W 72. odcinku podcastu Branżowisko doskonale widać, że branża stolarki wyszła już z wakacyjnego trybu. W tym tygodniu pojawiło się bardzo dużo tematów, które omówiliśmy w naszej audycji.

Reveal od OknoPlus

Reveal od OknoPlus

Film prezentuje okno OknoPlus z serii Reveal. To aluminiowe okna klasy, które łączą w sobie nowatorską technologię i odpowiadają na rosnący popyt na designerskie ramy o smukłych profilach. 

1