Branżowisko #33 – Sylwester z Drutexem. Moda na żurawie

Red.: PG |Data publikacji: 2019-12-23

Ho ho ho! Merry Christmas! 33. odcinek Branżowiska to prawdziwie świąteczna atmosfera, ale oprócz niej wiele ciekawych tematów z branży stolarki. Paweł Gregorczyk (ForumBranzowe.com) oraz Karol Klos (DomBezpieczny.com) rozmawiają w nim m.in. o najnowszych informacjach z Bytowa. Drutex będzie sponsorował Sylwester Marzeń TVP i być może wkrótce będzie miał w swoim pobliżu konkurencję. Na razie jednak wiele zamieszania wokół powstającej nieopodal Drutexu hali produkcyjnej, która okazała się samowolką budowlaną. W tym odcinku też informacje o firmach specjalizujących się w wynajmie i sprzedaży sprzętu do transportu okien. Nie zabrakło też informacji ekonomicznych, suchara, a nawet… kolędników!

W Branżowisku rozmawiamy o branży stolarki budowlanej, analizujemy, wyciągamy wnioski i, mamy nadzieję, tworzymy nową przestrzeń do dyskusji na te tematy.

? Dołącz do grupy Branżowisko na Facebooku! Komentujmy, rozmawiajmy, inspirujmy się! Bardzo nam zależy, abyście współtworzyli z nami Branżowisko.
?Słuchaj nas na Spotify
?Słuchaj nas na iTunes
?Słuchaj nas na Google Podcasts
?Słuchaj nas na Spreaker
? Serwis internetowy Forum Branżowego
? Strona internetowa Domu Bezpiecznego

Zobacz również

Drzwi XXI w., czyli design, ekologia i ekonomia w jednym

Drzwi XXI w., czyli design, ekologia i ekonomia w jednym

Dzięki rozwojowi technologii produkcji drzwi wejściowe nie tylko są wizytówką domu, ale też znacznie podnoszą standard życia. Staliśmy się bardziej...

Branżowisko #115 – Najważniejsze kierunki eksportowe. Wielka wymiana okien

Branżowisko #115 – Najważniejsze kierunki eksportowe. Wielka wymiana okien

Ten odcinek podcastu wypełniony jest po brzegi pozytywnymi informacjami! Rozpoczynamy od listy topowych importerów polskiej stolarki na świecie. Okazuje się, że na najważniejszych dla naszego eksportu rynkach zaliczyliśmy w 2020 roku wzrosty, A to dopiero początek dobrych wiadomości.

Branżowisko #114 – Dovista kupuje niemieckiego lidera. Rosną ceny okien

Branżowisko #114 – Dovista kupuje niemieckiego lidera. Rosną ceny okien

W 114. odcinku podcastu Branżowisko sporo czasu poświęcamy informacji, która szerokim echem odbiła się w branży stolarki. Chodzi oczywiście o grupę Dovista, która chce zakupić Weru Group, jednego z największych producentów okien z PCW w Niemczech. J

1