Branżowisko #32 – Kandydaci na giełdę. Złotówki za granicą

Red.: PG |Data publikacji: 2019-12-16

32. odcinek Branżowiska to powrót do stałego duetu prowadzących. Paweł Gregorczyk (ForumBranzowe.com) oraz powracający po urlopie Karol Klos (DomBezpieczny.com) rozmawiają o firmach z branży stolarki, które byłyby ciekawymi kandydatami do wejścia na Giełdę Papierów Wartościowych. Poruszają też temat firm, które najwięcej inwestują za granicą. Nie zabrakło interesujących informacji ekonomicznych oraz personalnych z naszej branży, w tym o nowym członku zarządu Związku Polskie Okna i Drzwi. W związku z wyjazdem wakacyjnym Karola nie zabrakło też branżowych ciekawostek z Afryki.

W Branżowisku rozmawiamy o branży stolarki budowlanej, analizujemy, wyciągamy wnioski i, mamy nadzieję, tworzymy nową przestrzeń do dyskusji na te tematy.

? Dołącz do grupy Branżowisko na Facebooku! Komentujmy, rozmawiajmy, inspirujmy się! Bardzo nam zależy, abyście współtworzyli z nami Branżowisko.
?Słuchaj nas na Spotify
?Słuchaj nas na iTunes
?Słuchaj nas na Google Podcasts
?Słuchaj nas na Spreaker
? Serwis internetowy Forum Branżowego
? Strona internetowa Domu Bezpiecznego

Zobacz również

Branżowisko #72 – Rankingi firmy debesto, fotowoltaika dla stolarki

Branżowisko #72 – Rankingi firmy debesto, fotowoltaika dla stolarki

W 72. odcinku podcastu Branżowisko doskonale widać, że branża stolarki wyszła już z wakacyjnego trybu. W tym tygodniu pojawiło się bardzo dużo tematów, które omówiliśmy w naszej audycji.

Reveal od OknoPlus

Reveal od OknoPlus

Film prezentuje okno OknoPlus z serii Reveal. To aluminiowe okna klasy, które łączą w sobie nowatorską technologię i odpowiadają na rosnący popyt na designerskie ramy o smukłych profilach. 

Branżowisko #71 – Spadki w Europie Wschodniej, Polflam inwestuje w badania

Branżowisko #71 – Spadki w Europie Wschodniej, Polflam inwestuje w badania

Przed Wami 71. odcinek podcastu Branżowisko, w którym skupiamy się na prognozach austriackiej firmy badawczej dotyczących sprzedaży okien w Europie Wschodniej. Czy czekają nas spadki, a jeżeli tak, to czy będą dotkliwe? No i najważniejsze pytanie – jak w tym zestawieniu wypada polska sprzedaż stolarki?

1