Branżowisko #26 – Konflikt w Nowym Sączu. Okno z drukarki

Autor: |Data publikacji:

To już 26. odcinek podcastu Branżowisko, a w nim Paweł Gregorczyk (ForumBranzowe.com) oraz Karol Klos (DomBezpieczny.com) przybliżają temat konfliktu w Nowym Sączu. W tym mieście kością niezgody okazała się obwodnica, a po dwóch stronach barykady stanęli: Ryszard Florek, prezes Fakro i Ludomir Handzel, prezydent Nowego Sącza. Dwie wizje obwodnicy tak poróżniły obie strony, że sprawa zakończy się w sądzie.

Kolejne tematy skupiają się na innowacjach w branży. Prowadzący Branżowisko wiele uwagi poświęcą na okno z drukarki 3D oraz nową technologię produkcji szyb fotowoltaicznych, zapoczątkowaną w październiku 2019 r. w Dolinie Krzemowej w USA. Tradycyjnie już będzie też garść newsów i niezawodny suchar.

W Branżowisku rozmawiamy o branży stolarki budowlanej, analizujemy, wyciągamy wnioski i, mamy nadzieję, tworzymy nową przestrzeń do dyskusji na te tematy.

? Dołącz do grupy Branżowisko na Facebooku! Komentujmy, rozmawiajmy, inspirujmy się! Bardzo nam zależy, abyście współtworzyli z nami Branżowisko.
?Słuchaj nas na Spotify
?Słuchaj nas na iTunes
?Słuchaj nas na Google Podcasts
?Słuchaj nas na Spreaker
? Serwis internetowy Forum Branżowego
? Strona internetowa Domu Bezpiecznego

Zobacz również

Forum Webinar – nowości na sezon 2025 cz. I

Forum Webinar – nowości na sezon 2025 cz. I

O nowościach branży stolarki w I połowie 2025 roku opowiedzieli Aleksander Klos i Karol Klos. Forum Webinar odbył się w czwartek 15 maja.

Plusy, minusy #35 – Rynek okien we Francji w 2024 roku

Plusy, minusy #35 – Rynek okien we Francji w 2024 roku

W trzydziestym piątym odcinku podcastu Plusy, minusy rozmawiamy o francuskim rynku okien. Ponadto sprawdzamy czym kierują się kupujący osłony okienne, a także zaglądamy w wyniki sprzedażowe i finansowe G-U Polska.

Branżowisko #222 – Eko-Okna zmniejszają dług, „Pierwsze klucze” w 2026 roku?

Branżowisko #222 – Eko-Okna zmniejszają dług, „Pierwsze klucze” w 2026 roku?

W dwieście dwudziestym drugim odcinku podcastu "Branżowisko" Karol Klos omawia bieżące wydarzenia ze świata stolarki, w tym m.in. kwestie sprzedaży fabryk Eko-Okien oraz nowego programu wsparcia mieszkalnictwa.