Branżowisko #217 – Budownictwo w maju. Dobry czas w Grybowie

Red.: |Data publikacji:

W ostatnim odcinku przed wakacjami omawiamy wyniki budownictwa w maju. Na tapet wzięliśmy przede wszystkim ilość rozpoczętych budów oraz wydanych pozwoleń na nowe inwestycje. Jakie wnioski płyną z majowych wyników? Gdzie spadnie, a gdzie wzrośnie?

Drugim w kolejności tematem, o którym rozmawiamy jest sytuacja w firmie Goran, z której przedstawicielami rozmawialiśmy w ubiegłym tygodniu. Kryzys toczący branżę zdaje się ominął Grybów szerokim łukiem. Jaka jest tajemnica dobrej sytuacji producenta stolarki drewnianej?

Ostatni odcinek przed przerwą wakacyjną jest również ostatnim odcinkiem jednego ze współtwórców podcastu – Pawła Gregorczyka. Dziękujemy Paweł za ostatnich 217 tygodni w branży, w którym nic co istotne nie umknęło Twojemu komentarzowi i nie mówimy żegnaj, a do zobaczenia, licząc że jeszcze nie jedno wydarzenie omówisz z naszej dziupli 🙂

Miłego oglądania i do usłyszenia po wakacjach!

W Branżowisku rozmawiamy o branży stolarki budowlanej, analizujemy, wyciągamy wnioski i, mamy nadzieję, tworzymy nową przestrzeń do dyskusji na te tematy.

Zobacz również

Wymiana okna? Prosta sprawa

Wymiana okna? Prosta sprawa

Jak wygląda wymiana okien w mieszkaniu? To proste, pokazujemy Wam ten proces krok po kroku.

Branżowisko #216 – Podsumowanie I etapu Koalicji Termomodernizacji. Tajemniczy klient

Branżowisko #216 – Podsumowanie I etapu Koalicji Termomodernizacji. Tajemniczy klient

W tym odcinku podcastu Branżowisko omawiamy pierwszy etap działania Koalicji Termomodernizacji. Co udało się osiągnąć przez ostatnie półrocze? Ilu jest doradców ds. dotacji w całej Polsce? Z jakimi wyzwaniami zmierzą się koalicjanci w II etapie? Na te i na wiele innych pytań odpowiadamy w tej audycji.

Branżowisko #215 – Najgorszy kwartał od lat. Producent w upadłości

Branżowisko #215 – Najgorszy kwartał od lat. Producent w upadłości

W tym odcinku podcastu Branżowisko rozmawiamy o problemach polskiego rynku stolarki oraz ich konsekwencjach. Zaczynamy od wyników produkcyjnych naszej branży, które okazały się najniższe od lat.

1