Branżowisko #217 – Budownictwo w maju. Dobry czas w Grybowie

Red.: |Data publikacji:

W ostatnim odcinku przed wakacjami omawiamy wyniki budownictwa w maju. Na tapet wzięliśmy przede wszystkim ilość rozpoczętych budów oraz wydanych pozwoleń na nowe inwestycje. Jakie wnioski płyną z majowych wyników? Gdzie spadnie, a gdzie wzrośnie?

Drugim w kolejności tematem, o którym rozmawiamy jest sytuacja w firmie Goran, z której przedstawicielami rozmawialiśmy w ubiegłym tygodniu. Kryzys toczący branżę zdaje się ominął Grybów szerokim łukiem. Jaka jest tajemnica dobrej sytuacji producenta stolarki drewnianej?

Ostatni odcinek przed przerwą wakacyjną jest również ostatnim odcinkiem jednego ze współtwórców podcastu – Pawła Gregorczyka. Dziękujemy Paweł za ostatnich 217 tygodni w branży, w którym nic co istotne nie umknęło Twojemu komentarzowi i nie mówimy żegnaj, a do zobaczenia, licząc że jeszcze nie jedno wydarzenie omówisz z naszej dziupli 🙂

Miłego oglądania i do usłyszenia po wakacjach!

W Branżowisku rozmawiamy o branży stolarki budowlanej, analizujemy, wyciągamy wnioski i, mamy nadzieję, tworzymy nową przestrzeń do dyskusji na te tematy.

Zobacz również

Nowości na sezon 2024 #1

Nowości na sezon 2024 #1

O nowościach branży stolarki w I połowie 2024 roku opowiedzieli Karol Klos i Aleksander Klos. Webinarium odbyło się w czwartek 16 maja.

Największe targi stolarki nie zawiodły! Relacja wideo z Fensterbau Frontale 2024

Największe targi stolarki nie zawiodły! Relacja wideo z Fensterbau Frontale 2024

Po poprzedniej, nieudanej edycji targów Fensterbau Frontale, tegoroczna nie zawiodła! Zapraszamy Was na relację wideo z tej imprezy!

Największe targi osłonowe powróciły po 6 latach! Relacja wideo z R+T Stuttgart 2024

Największe targi osłonowe powróciły po 6 latach! Relacja wideo z R+T Stuttgart 2024

Po długich 6 latach udanie powróciły targi R+T w Stuttgarcie. Zapraszamy Was na relację wideo z tej imprezy!

1