Branżowisko #217 – Budownictwo w maju. Dobry czas w Grybowie

Red.: |Data publikacji:

W ostatnim odcinku przed wakacjami omawiamy wyniki budownictwa w maju. Na tapet wzięliśmy przede wszystkim ilość rozpoczętych budów oraz wydanych pozwoleń na nowe inwestycje. Jakie wnioski płyną z majowych wyników? Gdzie spadnie, a gdzie wzrośnie?

Drugim w kolejności tematem, o którym rozmawiamy jest sytuacja w firmie Goran, z której przedstawicielami rozmawialiśmy w ubiegłym tygodniu. Kryzys toczący branżę zdaje się ominął Grybów szerokim łukiem. Jaka jest tajemnica dobrej sytuacji producenta stolarki drewnianej?

Ostatni odcinek przed przerwą wakacyjną jest również ostatnim odcinkiem jednego ze współtwórców podcastu – Pawła Gregorczyka. Dziękujemy Paweł za ostatnich 217 tygodni w branży, w którym nic co istotne nie umknęło Twojemu komentarzowi i nie mówimy żegnaj, a do zobaczenia, licząc że jeszcze nie jedno wydarzenie omówisz z naszej dziupli 🙂

Miłego oglądania i do usłyszenia po wakacjach!

W Branżowisku rozmawiamy o branży stolarki budowlanej, analizujemy, wyciągamy wnioski i, mamy nadzieję, tworzymy nową przestrzeń do dyskusji na te tematy.

Zobacz również

Branżowisko z Budmy – Eksport i sytuacja na rynku niemieckim

Branżowisko z Budmy – Eksport i sytuacja na rynku niemieckim

Zapraszamy na krótki cykl rozmów "Branżowisko extra z Budmy". Podczas targów Budma nagraliśmy dla Was rozmowę na cztery różne tematy. Prezentujemy Wam czwartą część, w której wraz z Maksymilianem Mirosem z Centrum Analiz Branżowy rozmawiamy o eksporcie, ze szczególnym naciskiem na rynek niemiecki.

Branżowisko z Budmy – Co nas czeka w 2024 roku?

Branżowisko z Budmy – Co nas czeka w 2024 roku?

Zapraszamy na krótki cykl rozmów "Branżowisko extra z Budmy". Podczas targów Budma nagraliśmy dla Was rozmowę na cztery różne tematy. Prezentujemy Wam trzecią część, w której wraz z Maksymilianem Mirosem z Centrum Analiz Branżowy zapowiadamy co czeka nas w bieżącym roku.

Branżowisko z Budmy – Rok 2023 w stolarce

Branżowisko z Budmy – Rok 2023 w stolarce

Zapraszamy na krótki cykl rozmów "Branżowisko extra z Budmy". Podczas targów Budma nagraliśmy dla Was rozmowę na cztery różne tematy, tym razem prezentujemy Wam drugą część, w której wraz z Maksymilianem Mirosem z Centrum Analiz Branżowych podsumowujemy rok 2023 w stolarce budowlanej.

1