Branżowisko #216 – Podsumowanie I etapu Koalicji Termomodernizacji. Tajemniczy klient

Red.: |Data publikacji:

W tym odcinku podcastu Branżowisko omawiamy pierwszy etap działania Koalicji Termomodernizacji. Co udało się osiągnąć przez ostatnie półrocze? Ilu jest doradców ds. dotacji w całej Polsce? Z jakimi wyzwaniami zmierzą się koalicjanci w II etapie? Na te i na wiele innych pytań odpowiadamy w tej audycji.

Przy okazji poruszamy ważny wątek, który wybrzmiał na spotkaniu podsumowującym I etap w Centrum Praskim Koneser (20 czerwca). Kilkunastu przedstawicieli branży zwróciło uwagę na duży problem z brakiem profesjonalizacji wielu dilerów stolarki. Problemem staje się nie tylko kwestia obsługi klienta, ale wręcz… jej brak. Zdarza się bowiem, że trudno jest się dodzwonić do niektórych salonów sprzedaży, a oczekiwanie na odpowiedź e-mailową może trwać nawet wiele dni. W tym odcinku podcastu rozmawiamy szerzej na ten temat i podpowiadamy, jak firmy mogłyby w prosty sposób weryfikować jakość swojej sieci sprzedaży.

Miłego oglądania!

W Branżowisku rozmawiamy o branży stolarki budowlanej, analizujemy, wyciągamy wnioski i, mamy nadzieję, tworzymy nową przestrzeń do dyskusji na te tematy.

Zobacz również

LUXE – nowa definicja luksusu – aluminiowe okno klasy premium od OknoPlus!

LUXE – nowa definicja luksusu – aluminiowe okno klasy premium od OknoPlus!

LUXE - nowa definicja luksusu - aluminiowe okno klasy premium od OknoPlus!

Wymiana okna? Prosta sprawa

Wymiana okna? Prosta sprawa

Jak wygląda wymiana okien w mieszkaniu? To proste, pokazujemy Wam ten proces krok po kroku.

Branżowisko #217 – Budownictwo w maju. Dobry czas w Grybowie

Branżowisko #217 – Budownictwo w maju. Dobry czas w Grybowie

W ostatnim odcinku przed wakacjami omawiamy wyniki budownictwa w maju, a także rozmawiamy o sytuacji w Grybowie, gdzie znajduje się firma Goran. To również ostatni odcinek poprowadzony przez Pawła Gregorczyka, współtwórcę podcastu. Dziękujemy Paweł!

1