Branżowisko #216 – Podsumowanie I etapu Koalicji Termomodernizacji. Tajemniczy klient

Red.: |Data publikacji:

W tym odcinku podcastu Branżowisko omawiamy pierwszy etap działania Koalicji Termomodernizacji. Co udało się osiągnąć przez ostatnie półrocze? Ilu jest doradców ds. dotacji w całej Polsce? Z jakimi wyzwaniami zmierzą się koalicjanci w II etapie? Na te i na wiele innych pytań odpowiadamy w tej audycji.

Przy okazji poruszamy ważny wątek, który wybrzmiał na spotkaniu podsumowującym I etap w Centrum Praskim Koneser (20 czerwca). Kilkunastu przedstawicieli branży zwróciło uwagę na duży problem z brakiem profesjonalizacji wielu dilerów stolarki. Problemem staje się nie tylko kwestia obsługi klienta, ale wręcz… jej brak. Zdarza się bowiem, że trudno jest się dodzwonić do niektórych salonów sprzedaży, a oczekiwanie na odpowiedź e-mailową może trwać nawet wiele dni. W tym odcinku podcastu rozmawiamy szerzej na ten temat i podpowiadamy, jak firmy mogłyby w prosty sposób weryfikować jakość swojej sieci sprzedaży.

Miłego oglądania!

W Branżowisku rozmawiamy o branży stolarki budowlanej, analizujemy, wyciągamy wnioski i, mamy nadzieję, tworzymy nową przestrzeń do dyskusji na te tematy.

Zobacz również

Nowości na sezon 2024 #1

Nowości na sezon 2024 #1

O nowościach branży stolarki w I połowie 2024 roku opowiedzieli Karol Klos i Aleksander Klos. Webinarium odbyło się w czwartek 16 maja.

Największe targi stolarki nie zawiodły! Relacja wideo z Fensterbau Frontale 2024

Największe targi stolarki nie zawiodły! Relacja wideo z Fensterbau Frontale 2024

Po poprzedniej, nieudanej edycji targów Fensterbau Frontale, tegoroczna nie zawiodła! Zapraszamy Was na relację wideo z tej imprezy!

Największe targi osłonowe powróciły po 6 latach! Relacja wideo z R+T Stuttgart 2024

Największe targi osłonowe powróciły po 6 latach! Relacja wideo z R+T Stuttgart 2024

Po długich 6 latach udanie powróciły targi R+T w Stuttgarcie. Zapraszamy Was na relację wideo z tej imprezy!

1