Zaczynamy trzecią dziesiątkę, czyli 21. odcinek podcastu Branżowisko! W tym epizodzie mówimy m.in. o Salonowych Rewolucjach firmy Wiśniowski oraz o zaskakujących wynikach eksportu do Francji. Ponadto odnotowujemy kolejny wątek w historii konfliktu we władzach firmy Drutex. W „Krótkim przeglądzie ekonomicznym” opowiemy z kolei o wynikach finansowych kilku firm z branży. Ponadto tradycyjnie garść plotek i jak zawsze… suchar!
W Branżowisku rozmawiamy o branży stolarki budowlanej, analizujemy, wyciągamy wnioski i, mamy nadzieję, tworzymy nową przestrzeń do dyskusji na te tematy.
 Dołącz do grupy Branżowisko na Facebooku! Komentujmy, rozmawiajmy, inspirujmy się! Bardzo nam zależy, abyście współtworzyli z nami Branżowisko.
 Słuchaj nas na Spotify
 Słuchaj nas na iTunes
 Słuchaj nas na Google Podcasts
 Słuchaj nas na Spreaker
  Serwis internetowy Forum Branżowego 
  Strona internetowa Domu Bezpiecznego
Zobacz również
Branżowisko extra – Mariusz Megier (Orgadata)
Branżowisko extra - Aleksander Klos rozmawia z Mariuszem Megierem, odpowiedzialnym za sprzedaż w Europie Środkowej i Wschodniej w firmie Orgadata.
Branżowisko #223 – Pokaz siły Drutexu, zapowiedź OFS 2025
W 223. odcinku Karol Klos podsumowuje bieżące wydarzenia ze świata stolarki, w tym m.in. ekspansję Drutexu na rynku niemieckim i przejęcie Grupy Sturtz przez Voilap, a także zapowiada tegoroczne Ogólnopolskie Forum Stolarki, które odbędzie się już za niecały miesiąc. Ponadto w odcinku rozmowa z Mariuszem Megierem, odpowiedzialnym za sprzedaż Orgadata w Europie Środkowej i Wschodniej.
Branżowisko #222 – Eko-Okna zmniejszają dług, „Pierwsze klucze” w 2026 roku?
W dwieście dwudziestym drugim odcinku podcastu "Branżowisko" Karol Klos omawia bieżące wydarzenia ze świata stolarki, w tym m.in. kwestie sprzedaży fabryk Eko-Okien oraz nowego programu wsparcia mieszkalnictwa.


