Branżowisko #19 – Komunikacja kryzysowa. Ofensywa transferowa

Autor: |Data publikacji:

W 19. odcinku podcastu Branżowisko Paweł Gregorczyk (ForumBranzowe.com) oraz Karol Klos (DomBezpieczny.com) poruszają m.in. temat komunikacji kryzysowej, z którą musiała się zmierzyć firma Vetrex. Ten producent stolarki zerwał współpracę z niewywiązującym się z terminów oraz zamówień dystrybutorem z Grodziska Mazowieckiego, firmą BIMM. Ponadto prowadzący kontynuują temat ofensywy transferowej firmy Wiśniowski, która pozyskuje z rynku ekspertów dla swojego nowego działu okien PCW. Tradycyjnie już nie zabraknie też najświeższych informacji z rynku oraz plotek (w tym o wielkim powrocie Janusza Urzędowskiego do branży stolarki!).

W Branżowisku rozmawiamy o branży stolarki budowlanej, analizujemy, wyciągamy wnioski i, mamy nadzieję, tworzymy nową przestrzeń do dyskusji na te tematy.

? Dołącz do grupy Branżowisko na Facebooku! Komentujmy, rozmawiajmy, inspirujmy się! Bardzo nam zależy, abyście współtworzyli z nami Branżowisko.
?Słuchaj nas na Spotify
?Słuchaj nas na iTunes
?Słuchaj nas na Google Podcasts
?Słuchaj nas na Spreaker
? Serwis internetowy Forum Branżowego
? Strona internetowa Domu Bezpiecznego

Zobacz również

Branżowisko #229 – Forum100 za nami, Ukraińskie okna w Polsce

Branżowisko #229 – Forum100 za nami, Ukraińskie okna w Polsce

Nowy odcinek "Branżowiska". W pierwszym majowym wydaniu podcastu rozmawiamy o Forum100, a także o coraz większym imporcie okien do Polski z Ukrainy.

Branżowisko #228 – Ceny komponentów idą w górę. Czy obecność na targach nadal się opłaca?

Branżowisko #228 – Ceny komponentów idą w górę. Czy obecność na targach nadal się opłaca?

Nowy odcinek "Branżowiska" już dostępny. W najnowszym wydaniu podcastu rozmawiamy o wzroście cen komponentów, a także o tym jak sprawić by obecność na targach branżowych była opłacalna.

Branżowisko Extra – Aluplast

Branżowisko Extra – Aluplast

Pełna rozmowa z Michałem Maciejewskim i Marcinem Szewczukiem, dyrektorem handlowym i dyrektorem marketingu w Aluplast.