Branżowisko #167 – Fensterbau Frontale 2022. Branżowi mecenasi sportu

Red.: |Data publikacji:

W 167. odcinku podcastu Branżowisko obszernie relacjonujemy targi Fensterbau Frontale, które odbyły się w dniach 12-15 lipca 2022 roku w Norymberdze. Przy okazji dzielimy się naszymi spostrzeżeniami i wrażeniami z tej wiodącej dla branży stolarki imprezy. Czy frekwencja dopisała pomimo wakacyjnego terminu? Czy było wielu wystawców? Jak zaprezentowały się polskie firmy? Czy tradycyjne targi mają jeszcze sens w dobie wielu udanych imprez online? W tym odcinku audycji poszukujemy odpowiedzi na te pytania. Przy okazji dzielimy się ze słuchaczami kilkoma ciekawymi plotkami, jakie można było usłyszeć na targowych stoiskach i w kuluarach.

Drugi temat to inauguracja pierwszej edycji naszego konkursu Mecenas Sportu. To zabawa, w której internauci, poprzez głosowanie, doceniają wsparcie sponsorów angażujących się w promocje i rozwój sportu na szczeblu lokalnym i ogólnopolskim. A tych w naszej branży jacaest naprawdę sporo. Nadal można zgłaszać kandydatury do tego konkursu a głosy można oddawać do 14 sierpnia. Gorąco zachęcamy do regularnego głosowania na swoich faworytów.

Ponadto rozmawiamy o rosnących cenach okien, o czym szerzej rozmawiamy w najnowszym odcinku naszego drugiego podcastu „Plusy, minusy. Analizy branży stolarki”. Nie zapomnieliśmy o szybkim przedstawieniu pozostałych tematów, które w ubiegłym tygodniu pojawiły się na łamach naszego serwisu ForumBranzowe.com. W Krótkim Przeglądzie Ekonomicznym omówiliśmy z kolei wyniki finansowe takich firm jak: Winkhaus, Schüco i Oknoplast. W Stoll Street rozmawialiśmy o aktualnych wynikach spółek z naszej branży, które notowane są na GPW. Czy nasz wirtualny portfel jest na plusie czy na minusie? Na koniec oczywiście suchar.

Miłego słuchania/oglądania!

W Branżowisku rozmawiamy o branży stolarki budowlanej, analizujemy, wyciągamy wnioski i, mamy nadzieję, tworzymy nową przestrzeń do dyskusji na te tematy.


 

Zobacz również

Największe targi stolarki nie zawiodły! Relacja wideo z Fensterbau Frontale 2024

Największe targi stolarki nie zawiodły! Relacja wideo z Fensterbau Frontale 2024

Po poprzedniej, nieudanej edycji targów Fensterbau Frontale, tegoroczna nie zawiodła! Zapraszamy Was na relację wideo z tej imprezy!

Największe targi osłonowe powróciły po 6 latach! Relacja wideo z R+T Stuttgart 2024

Największe targi osłonowe powróciły po 6 latach! Relacja wideo z R+T Stuttgart 2024

Po długich 6 latach udanie powróciły targi R+T w Stuttgarcie. Zapraszamy Was na relację wideo z tej imprezy!

Przegląd mediów #5 – Historyczny sukces Aluronu, lista 100 najbogatszych Polaków

Przegląd mediów #5 – Historyczny sukces Aluronu, lista 100 najbogatszych Polaków

W piątym odcinku Przeglądu mediów: 🔴 Historyczny sukces Aluronu 🔴 Lista 100 najbogatszych Polaków 🔴 Ranking 50 polskich firm globalnych 🔴 Menadżer produkcji w Reynaers kandydatem na wójta

1