Branżowisko #149 – Branża wspiera Ukrainę. Najbardziej rozpoznawalne polskie marki stolarki

Red.: |Data publikacji:

149. odcinek podcastu Branżowisko rozpoczynamy od bardzo dużego zaangażowania polskich firm z branży stolarki w pomoc Ukrainie, ukraińskim pracownikom i ich rodzinom. Wiele przedsiębiorstw organizuje zbiórki, transport darów, często wykorzystując do tego swoją własną flotę pojazdów, magazyny, itd. Poziom zaangażowania branży jest ogromny. Przy okazji polecamy śledzenie naszego serwisu, ponieważ codziennie aktualizujemy informacje na ten temat w naszym serwisie. Drugi temat poświęcony jest markom w branży stolarki. Na podstawie najnowszego badania Centrum Analiz Branżowych opisujemy najpopularniejsze marki stolarki w Polsce i to, jak ważne są one dla polskich klientów.

Przejrzeliśmy też pozostałe wieści, które opublikowane były w poprzednim tygodniu w serwisie ForumBranzowe.com. W Krótkim Przeglądzie Ekonomicznym przybliżyliśmy wyniki finansowe takich firm jak: Internorm, Arbonia oraz ML System. Nie zapomnieliśmy też o Stoll Street, czyli naszym cyklu poświęconym firmom notowanym na Giełdzie Papierów Wartościowych. Jak wyglądały wyceny ich akcji w ostatnim tygodniu? Szczegóły w tym odcinku. Na koniec suchar autorstwa córki Pawła!

Miłego słuchania/oglądania!


Zobacz również

Wymiana okna? Prosta sprawa

Wymiana okna? Prosta sprawa

Jak wygląda wymiana okien w mieszkaniu? To proste, pokazujemy Wam ten proces krok po kroku.

Branżowisko #217 – Budownictwo w maju. Dobry czas w Grybowie

Branżowisko #217 – Budownictwo w maju. Dobry czas w Grybowie

W ostatnim odcinku przed wakacjami omawiamy wyniki budownictwa w maju, a także rozmawiamy o sytuacji w Grybowie, gdzie znajduje się firma Goran. To również ostatni odcinek poprowadzony przez Pawła Gregorczyka, współtwórcę podcastu. Dziękujemy Paweł!

Branżowisko #216 – Podsumowanie I etapu Koalicji Termomodernizacji. Tajemniczy klient

Branżowisko #216 – Podsumowanie I etapu Koalicji Termomodernizacji. Tajemniczy klient

W tym odcinku podcastu Branżowisko omawiamy pierwszy etap działania Koalicji Termomodernizacji. Co udało się osiągnąć przez ostatnie półrocze? Ilu jest doradców ds. dotacji w całej Polsce? Z jakimi wyzwaniami zmierzą się koalicjanci w II etapie? Na te i na wiele innych pytań odpowiadamy w tej audycji.

1