Branżowisko #133 – Podsumowanie OFS Jesień 2021. Siła medialna marek

Red.: PG |Data publikacji: 2021-11-22

W poprzednim odcinku zapowiadaliśmy Ogólnopolskie Forum Stolarki Online Jesień 2021, a w tym podsumowujemy to dwudniowe wydarzenie. Jakie tematy wybrzmiały na tym wielkim spotkaniu polskiej branży stolarki? Które wystąpienia zapadły w pamięć? Jak z naszej perspektywy wygląda ocena OFS? W 133. odcinku podcastu Branżowisko odpowiemy m.in. na te właśnie pytania.

Rozmawiamy też o rankingu Top Marka 2021, który ocenia siłę medialną marek i o tym, jak wypadły w nim firmy z naszej branży. Nas niezmiernie cieszy, że według tego badania, Forum Branżowe jest miesięcznikiem, który najczęściej pisze o branży materiałów budowlanych. Jesteśmy zatem najbardziej branżowi w branży! Coś czujemy, że gdyby rozszerzyć to badanie o podcasty, Branżowisko również byłoby na szczycie 😉

Ponadto sprawdzamy, co jeszcze ciekawego działo się w branży w ubiegłym tygodniu. W Krótki Przeglądzie Ekonomicznym skupiamy się na polskich firmach – omawiamy wyniki finansowe firm Drutex i Małkowski-Martech. W Stoll Street z kolei zerkamy na ubiegłotygodniowe notowania giełdowe spółek z branży stolarki i patrzymy, jak wpłynęły one na nasz wirtualny portfel inwestycyjny. Na koniec oczywiście suchar!

W Branżowisku rozmawiamy o branży stolarki budowlanej, analizujemy, wyciągamy wnioski i, mamy nadzieję, tworzymy nową przestrzeń do dyskusji na te tematy.


Zobacz również

Branżowisko #134- Liderzy stolarki 2021. ML System w nowej erze

Branżowisko #134- Liderzy stolarki 2021. ML System w nowej erze

Ten odcinek Branżowiska rozpoczynamy od firm, które weszły w ten sezon jako liderzy w swoich segmentach. Wszystko za sprawą Gali Liderów Stolarki, która odbyła się w trakcie Ogólnopolskiego Forum Stolarki Online Jesień 2021. Które przedsiębiorstwa są największe w polskiej branży stolarki? Przekonajcie się sami!

Polskie Miasta Przyszłości 2050 – Karol Klos o zmierzchu betonozy

Polskie Miasta Przyszłości 2050 – Karol Klos o zmierzchu betonozy

W jednym z odcinków cyklu Polskie Miasta Przyszłości 2050 przygotowywanym przez Saint-Gobain gościem był Karol Klos, prezes zarządu Centrum Informacji Branżowej i współprowadzący podcastu Branżowisko.

Branżowisko #132 – Zapowiedź OFS Online Jesień 2021. Perspektywy rynku szkła

Branżowisko #132 – Zapowiedź OFS Online Jesień 2021. Perspektywy rynku szkła

To już w tym tygodniu! Ogólnopolskie Forum Stolarki Online Jesień 2021 rozpoczyna się już 16 listopada 2021 r. Zapisz się już dziś, by nie przegapić tego wielkiego wydarzenia! To nasz temat numeru!

1