Branżowisko #133 – Podsumowanie OFS Jesień 2021. Siła medialna marek

Red.: |Data publikacji:

W poprzednim odcinku zapowiadaliśmy Ogólnopolskie Forum Stolarki Online Jesień 2021, a w tym podsumowujemy to dwudniowe wydarzenie. Jakie tematy wybrzmiały na tym wielkim spotkaniu polskiej branży stolarki? Które wystąpienia zapadły w pamięć? Jak z naszej perspektywy wygląda ocena OFS? W 133. odcinku podcastu Branżowisko odpowiemy m.in. na te właśnie pytania.

Rozmawiamy też o rankingu Top Marka 2021, który ocenia siłę medialną marek i o tym, jak wypadły w nim firmy z naszej branży. Nas niezmiernie cieszy, że według tego badania, Forum Branżowe jest miesięcznikiem, który najczęściej pisze o branży materiałów budowlanych. Jesteśmy zatem najbardziej branżowi w branży! Coś czujemy, że gdyby rozszerzyć to badanie o podcasty, Branżowisko również byłoby na szczycie 😉

Ponadto sprawdzamy, co jeszcze ciekawego działo się w branży w ubiegłym tygodniu. W Krótki Przeglądzie Ekonomicznym skupiamy się na polskich firmach – omawiamy wyniki finansowe firm Drutex i Małkowski-Martech. W Stoll Street z kolei zerkamy na ubiegłotygodniowe notowania giełdowe spółek z branży stolarki i patrzymy, jak wpłynęły one na nasz wirtualny portfel inwestycyjny. Na koniec oczywiście suchar!

W Branżowisku rozmawiamy o branży stolarki budowlanej, analizujemy, wyciągamy wnioski i, mamy nadzieję, tworzymy nową przestrzeń do dyskusji na te tematy.


Zobacz również

Branżowisko #186 – Załamanie na rynku budowlanym. Jak zwiększyć popyt w 2023 roku?

Branżowisko #186 – Załamanie na rynku budowlanym. Jak zwiększyć popyt w 2023 roku?

186. odcinek podcastu Branżowisko zaczynamy od niepokojących informacji z polskiego rynku budowlanego. Choć wyniki budownictwa w okresie 10 miesięcy tego roku wyglądały dobrze i w przypadku mieszkań oddanych do użytku były na delikatnym plusie, tak pozostałe statystyki pozostawiają wiele do życzenia.

Branżowisko #185 – Remonty utrzymają popyt. Wzrosty w Roto

Branżowisko #185 – Remonty utrzymają popyt. Wzrosty w Roto

185. odcinek podcastu Branżowisko sponsorowany jest przez słowo: termomodernizacja. Przewija się ono w prognozach branżowych, jako ten element, który może pozytywnie wpłynąć na sprzedaż okien i drzwi w przyszłym sezonie.

Branżowisko #184 – Velux redukuje zatrudnienie. Walka o dotacje

Branżowisko #184 – Velux redukuje zatrudnienie. Walka o dotacje

Odcinek numer 184 naszego podcastu przynosi nam bardzo niepokojące informacje z branży stolarki. Rozpoczynamy od wieści płynących z firmy Velux, która podała, że w związku z pogarszającą się sytuacją popytową zmuszona jest do redukcji zatrudnienia.

1