Branżowisko #132 – Zapowiedź OFS Online Jesień 2021. Perspektywy rynku szkła

Red.: |Data publikacji:

To już w tym tygodniu! Ogólnopolskie Forum Stolarki Online Jesień 2021 rozpoczyna się już 16 listopada 2021 r. Zapisz się już dziś, by nie przegapić tego wielkiego wydarzenia!

W tym odcinku przybliżamy szczegóły tego wyjątkowego dwudniowego spotkania menadżerów z branży okienno-drzwiowej. Zdradzamy pierwsze szczegóły wystąpień oraz zapowiadamy prezentację światowych premier. Czego uczestnicy mogą się spodziewać w dniach 16-17 listopada? Szczegóły w tym odcinku, a darmowa rejestracja, agenda, lista prelegentów oraz niezbędne szczegóły TUTAJ.

Ponadto rozmawiamy o zachwianej w tym sezonie rytmiczności dostaw pakietów szklanych dla produkcji okien i fasad. Problemem też okazał się wzrost cen. Jak wyglądają dane na ten temat? Czy zabraknie szkła na rynku? Czy rok 2022 również będzie trudny pod tym względem? W tym epizodzie szukamy odpowiedzi na te pytania.

Nie zabrakło oczywiście skrótu pozostałych informacji, które ukazały się na łamach serwisu ForumBranzowe.com w ubiegłym tygodniu. Z innych stałych elementów naszego podcastu też oczywiście nie zrezygnowaliśmy. Krótkim Przeglądzie Ekonomicznym omawiamy wyniki finansowe Grupy Roto (Paweł przywiózł nam najaktualniejsze dane prosto z Düsseldorfu). Producenci szkła w postaci Saint-Gobain i AGC pochwalili się z kolei swoimi wynikami za trzy kwartały. Stoll Street, czyli nasza zabawa w wirtualny portfel z akcjami spółek z naszej branży to także tradycyjny element audycji – tym razem nie mamy dobrych wieści. Na koniec oczywiście suchar.

Miłego słuchania/oglądania i nie zapomnijcie się zapisać na OFS – nie może Was na nim zabraknąć!

W Branżowisku rozmawiamy o branży stolarki budowlanej, analizujemy, wyciągamy wnioski i, mamy nadzieję, tworzymy nową przestrzeń do dyskusji na te tematy.

Zobacz również

Branżowisko #177 – Glasstec 2022. Redukcja zatrudnienia w branży

Branżowisko #177 – Glasstec 2022. Redukcja zatrudnienia w branży

W 177. odcinku podcastu Branżowisko opowiemy Wam o targach Glasstec, które odbyły się w dniach 20-23 września w Düsseldorfie. To wiodąca impreza branży szklarskiej, która została zorganizowana po raz pierwszy po czteroletniej przerwie związanej z pandemią.

Branżowisko #176 – Hakerzy niepokoją branżę. Stabilność i współpraca kluczem do sukcesu Roto

Branżowisko #176 – Hakerzy niepokoją branżę. Stabilność i współpraca kluczem do sukcesu Roto

W 176. odcinku podcastu Branżowisko gościmy w siedzibie firmy Roto Frank Okucia Budowlane. Przedsiębiorstwo świętuje w tym roku 30-lecie obecności w Polsce, o czym porozmawialiśmy z Pawłem Szkodziakiem, dyrektorem ds. marketingu tej firmy.

Plusy, minusy #24 – Czy Wielka Brytania to eksportowa szansa polskiej stolarki?

Plusy, minusy #24 – Czy Wielka Brytania to eksportowa szansa polskiej stolarki?

Powakacyjny odcinek podcastu „Plusy, minusy. Analizy branży stolarki” to przedsmak tematyki, która będzie poruszana podczas Ogólnopolskiego Forum Stolarki 2022. Wydarzenie...

1