Branżowisko #13 – stolarka coraz bardziej „smart”

Autor: |Data publikacji:

13. odcinek podcastu Branżowisko nie jest bynajmniej pechowy. W audycji wiele dobrych wiadomości, które przekazują Paweł Gregorczyk (ForumBranzowe.com) oraz Karol Klos (DomBezpieczny.com). W tym odcinku m.in. o mariażu firm stolarki otworowej z producentami automatyki oraz o 30-leciu firmy Wiśniowski. Prowadzący zdradzą też, jakie marzenie ma jej właściciel, Andrzej Wiśniowski. Wielkimi krokami zbliża się Wystawa Innowacji, dlatego sporo miejsca poświęcono na najświeższe informacje na jej temat.

W Branżowisku rozmawiamy o branży stolarki budowlanej, analizujemy, wyciągamy wnioski i, mamy nadzieję, tworzymy nową przestrzeń do dyskusji na te tematy.

? Dołącz do grupy Branżowisko na Facebooku! Komentujmy, rozmawiajmy, inspirujmy się! Bardzo nam zależy, abyście współtworzyli z nami Branżowisko.
?Słuchaj nas na Spotify
?Słuchaj nas na iTunes
?Słuchaj nas na Google Podcasts
?Słuchaj nas na Spreaker
? Serwis internetowy Forum Branżowego
? Strona internetowa Domu Bezpiecznego

Zobacz również

Branżowisko #220 – podsumowanie targów Budma, Fimtec na WinDoor-Tech 2025

Branżowisko #220 – podsumowanie targów Budma, Fimtec na WinDoor-Tech 2025

W pierwszym w 2025 roku odcinku podcastu "Branżowisko" nadajemy z Poznania, a konkretniej z targów Budma/WinDoor-Tech 2025, gdzie ugościła nas firma Fimtec Polska.

„Cafe Branżowisko” #2 – „Czyste Powietrze”, rynek magazynowy i szanse w Ukrainie

„Cafe Branżowisko” #2 – „Czyste Powietrze”, rynek magazynowy i szanse w Ukrainie

Dostępny jest drugi odcinek podcastu „Cafe Branżowisko”. Rozmawiamy z Tomaszem Chmielewskim, dyrektor zarządzającym Novoferm Polska.

30-lecie Veka Polska

30-lecie Veka Polska

W ubiegłym roku polski oddział Veki świętował 30-lecie działalności. Z tej okazji zorganizowano galę, która została uwieczniona w materiale wideo.