Firmy branży stolarki w prestiżowym konkursie!

Red.: |Data publikacji:

Już po raz 26. organizowany jest prestiżowy, ogólnopolski konkurs „Modernizacja Roku & Budowa XXI wieku”. Patronat nad tegoroczną edycją objęła redakcja miesięcznika i serwisu Forum Branżowe. Dla laureatów ufundowaliśmy nagrodę w postaci kampanii promocyjnej w naszych mediach. Najlepsze realizacje opiszemy na naszych łamach.

Konkurs to cykliczne przedsięwzięcie realizowane od 1996 roku, które przez lata funkcjonowania na rynku urosło do miana niezależnego, największego i najbardziej prestiżowego rankingu budowlanego w Polsce. Co roku w konkursie startuje od 400 do 900 obiektów budowlanych z całego kraju, wybudowanych lub zmodernizowanych w ostatnich latach. Setka finałowych realizacji wizytowana jest przez konkursowe jury.

Do tegorocznej, 26. edycji konkursu „Modernizacja Roku & Budowa XXI w.” zgłoszono już 305 nowych i modernizowanych obiektów: szkół, przedszkoli, szpitali, domów kultury, zabytków, budynków mieszkalnych, prywatnych, rewitalizacji terenów, dróg, ulic i wiele innych ciekawych realizacji z całej Polski. Mapa Polski ze zgłoszonymi obiektami oraz ich prezentacje ze zdjęciami i opisami można znaleźć na stronie www.modernizacjaroku.org.pl. Można tam sprawdzić m.in., w którym z obiektów startujących już w konkursie, są Państwa okna, drzwi, fasady czy osłony, zgłosić to, a wówczas organizatorzy zamieszczą nazwę producenta przy wizytówce tej realizacji!

Warto również dołączyć do najlepszych i zgłosić budowę, gdzie zastosowana została Wasza stolarka. Warunek: budowa powinna być zakończona przed 31 marca 2022 r. Niezbędne informacje określające warunki udziału w rywalizacji znajdziecie na stronie WWW konkursu.

Gorąco zachęcamy do udziału w tej inicjatywie, gdyż poza promocją w różnych mediach, rywalizacji towarzyszy również głosowanie internetowe, w którym głosy oddaje ponad 100 tys. osób.  Uroczystość ogłoszenia wyników i wręczenia nagród odbywa się tradycyjnie we wrześniu w Sali Wielkiej Zamku Królewskiego w Warszawie.

Zobacz również

Unia oczekuje rocznych sprawozdań

Unia oczekuje rocznych sprawozdań

Jak wskazują analitycy, 63 proc. największych firm w kraju przygotowuje raport dotyczący tematyki ESG, a 17 proc. poświęca temu miejsce w sprawozdaniach rocznych.

Aliplast buduje ogromną farmę PV

Aliplast buduje ogromną farmę PV

Alipast na dachu swoich zakładów w Lublinie buduje instalację fotowoltaiczną, będzie to jedna z większych w Polsce.

Pomimo wojny rynek ukraiński odbudowuje się

Pomimo wojny rynek ukraiński odbudowuje się

Firmy prowadzące działalność w Ukrainie notują wzrost popytu. Polskie firmy planują także tam inwestycje.

1