Firmy branży stolarki w prestiżowym konkursie!

Red.: |Data publikacji:

Już po raz 26. organizowany jest prestiżowy, ogólnopolski konkurs „Modernizacja Roku & Budowa XXI wieku”. Patronat nad tegoroczną edycją objęła redakcja miesięcznika i serwisu Forum Branżowe. Dla laureatów ufundowaliśmy nagrodę w postaci kampanii promocyjnej w naszych mediach. Najlepsze realizacje opiszemy na naszych łamach.

Konkurs to cykliczne przedsięwzięcie realizowane od 1996 roku, które przez lata funkcjonowania na rynku urosło do miana niezależnego, największego i najbardziej prestiżowego rankingu budowlanego w Polsce. Co roku w konkursie startuje od 400 do 900 obiektów budowlanych z całego kraju, wybudowanych lub zmodernizowanych w ostatnich latach. Setka finałowych realizacji wizytowana jest przez konkursowe jury.

Do tegorocznej, 26. edycji konkursu „Modernizacja Roku & Budowa XXI w.” zgłoszono już 305 nowych i modernizowanych obiektów: szkół, przedszkoli, szpitali, domów kultury, zabytków, budynków mieszkalnych, prywatnych, rewitalizacji terenów, dróg, ulic i wiele innych ciekawych realizacji z całej Polski. Mapa Polski ze zgłoszonymi obiektami oraz ich prezentacje ze zdjęciami i opisami można znaleźć na stronie www.modernizacjaroku.org.pl. Można tam sprawdzić m.in., w którym z obiektów startujących już w konkursie, są Państwa okna, drzwi, fasady czy osłony, zgłosić to, a wówczas organizatorzy zamieszczą nazwę producenta przy wizytówce tej realizacji!

Warto również dołączyć do najlepszych i zgłosić budowę, gdzie zastosowana została Wasza stolarka. Warunek: budowa powinna być zakończona przed 31 marca 2022 r. Niezbędne informacje określające warunki udziału w rywalizacji znajdziecie na stronie WWW konkursu.

Gorąco zachęcamy do udziału w tej inicjatywie, gdyż poza promocją w różnych mediach, rywalizacji towarzyszy również głosowanie internetowe, w którym głosy oddaje ponad 100 tys. osób.  Uroczystość ogłoszenia wyników i wręczenia nagród odbywa się tradycyjnie we wrześniu w Sali Wielkiej Zamku Królewskiego w Warszawie.

Zobacz również

Większa sprzedaż, ale mniejszy zysk we wzmocnieniach

Większa sprzedaż, ale mniejszy zysk we wzmocnieniach

Po niezwykle udanym sezonie 2021, po bardzo dobrym dla MFO pierwszym półroczu tego sezonu, spółka przygotowuje się na słabszy okres wynikający z warunków zewnętrznych. Uniezależnia się od kosztów energii inwestując w fotowoltaikę.

Albud będzie się rozbudowywał

Albud będzie się rozbudowywał

Albud będzie się rozbudowywał. Firma szacuje, że wartość inwestycji wyniesie ok. 7 mln zł. Producent otrzymał decyzję o wsparciu od KSSEMP.

Ekologiczne szkło nowym trendem w branży

Ekologiczne szkło nowym trendem w branży

AGC Glass Europe już w tym roku rozpocznie produkcję szkła o obniżonym śladzie węglowym. Dzięki temu firmie uda się zmniejszyć emisję dwutlenku węgla o 40 proc.

1