Bogdan Zaha gościem Aluprofu

Autor: |Data publikacji:

Future Builders to internetowa platforma dialogu na temat przyszłości budownictwa i architektury, uruchomiona właśnie przez bielski Aluprof. Jest to przejaw realizacji misji firmy promującej idee zrównoważonego rozwoju i poszanowania dla środowiska i społeczeństwa, zgodnie z hasłem: „Let’s build a better future”

W ramach projektu Future Builders odbywać się będą m.in. cykle spotkań i wywiadów video z tuzami światowej architektury. Pierwsze ze spotkań odbędzie się 2 września 2021 roku, a uświetni je rozmowa ze światowej sławy architektem, Bogdanem Zahą z ikonicznej pracowni Zaha Hadid. Ten mieszkający w Londynie architekt ma doświadczenie obejmujące wiele etapów projektowych – ze szczególnym uwzględnieniem modelowania parametrycznego i zaawansowanych metodologii projektowania geometrycznego. Bogdan Zaha samodzielnie oraz wraz ze swoim zespołem opracował takie projekty, jak m.in.: Alai Residential Complex w Meksyku, Beijing Daxing International Airport, Masaryk Railway Station Central Business District w Pradze, wieże w Nowym Jorku, Business District we Frankfurcie czy Terminal nr 6 dla Międzynarodowego Portu Lotniczego Heathrow w Londynie.

Jedna z organizatorek tych spotkań, pani Bożena Ryszka, dyrektor działu Marketingu i PR Aluprof, zapraszając do udziału w tym wydarzeniu powiedziała:

Nowe technologie, najnowsze wyniki badań, omówienie ważniejszych trendów – to główne zagadnienia naszego autorskiego, międzynarodowego projektu. Dzięki Future Builders każdy zainteresowany znajdzie wiedzę, inspirację oraz motyw do poszerzania horyzontów. To platforma naszej solidarnej odpowiedzialności o naszą planetę, za którą wszyscy jesteśmy współodpowiedzialni.

Więcej o Future Builders na oficjalnej stronie: www.future-builders.com

Zobacz również

Made Expo 2025: lokalne targi Europy Południowej

Made Expo 2025: lokalne targi Europy Południowej

W dniach 19-22 listopada w Mediolanie odbyły się targi Made Expo, które obfitowały w charakterystyczne dla rynków Europy południowo-zachodniej rozwiązania

Znamy laureatów Builder Super Power 2025

Znamy laureatów Builder Super Power 2025

Zakończyła się kolejna edycja wyróżnień Builder Super Power 2025. Wśród laureatów znaleźli się przedstawiciele firm związanych z branżą stolarki budowlanej.

Velux Polska świętuje 35-lecie

Velux Polska świętuje 35-lecie

W piątek 21 listopada mieliśmy okazję wspólnie z Velux Polska celebrować jubileusz 35-lecia obecności marki na polskim rynku. Wydarzenie, które miało bardzo efektowną oprawę, odbyło się w hotelu Narvil w Serocku.