Bel-Pol rozwija sieć sprzedaży i inwestuje we flotę samochodową

Red.: |Data publikacji:

Bel-Pol – jeden z większych dystrybutorów stolarki w Polsce, inwestuje we flotę samochodową. Firma właśnie kupiła 20 aut marki Iveco.

Bel-Pol zamówił w firmie Iveco podwozia samochodów ciężarowych i auta zostały właśnie dostarczone do wrocławskiego dystrybutora stolarki. Jest to już kolejne zamówienie, które Bel-Pol złożył na samochody dostawcze w ostatnich latach. Obecnie flota samochodowa firmy liczy 46 pojazdów transportowych. Zdzisław Strumidło, wiceprezes zarządu Bel-Pol przyznaje, że od kilku lat firma kupuje nowe auta. I dodaje:

Oprócz tego cały czas powiększamy nasze możliwości logistyczne zwiększając magazyny wysokiego składowania w klasie A. Wykorzystujemy tam nowoczesne rozwiązania WMS (magazynowy system zarządzania), które czynią nas liderem dystrybucji drzwi i podłóg. Wraz z rozwojem możliwości logistycznych rozwijamy także naszą sieć detaliczną.

Zdzisław Strumidło, Bel-Pol

Bel-Pol to dystrybutor, który dostarcza przede wszystkim drzwi i podłogi klientom detalicznym, hurtowym i inwestycyjnym. Firma rozbudowuje swoją sieć placówek detalicznych i w tym roku dysponuje już 95 punktami handlowymi w całej Polsce, ponadto współpracuje z ok. 2 tys. hurtowniami budowlanymi. Jeśli chodzi o przychody, to zeszły rok firma zamknęła sprzedażą na poziomie 532,47 mln zł. Bel-Pol oferuje produkty takich firm jak: Porta, DRE, Pol-Skone, CAL czy Interdoor.

Zobacz również

Fakro zmniejszyło produkcję o 30 proc.

Fakro zmniejszyło produkcję o 30 proc.

Fakro boleśnie odczuwa spadek koniunktury na rynku budowlanym. Mniejsza ilość zamówień powoduje, że firma nie ma obecnie pracy dla wszystkich pracowników.

W wakacje wystrzelił popyt na pergole

W wakacje wystrzelił popyt na pergole

Jak poinformowała nas firma Sun Winner, w okresie letnim znacznie zwiększyła się dynamika hurtowej sprzedaży pergoli. Przedsiębiorstwo z Łomży zakłada, że w tym roku uda mu się znacznie poprawić wyniki w porównaniu z sezonem 2021.

Mecenasi Sportu finiszują 14 sierpnia

Mecenasi Sportu finiszują 14 sierpnia

W ostatnim tygodniu naszego konkursu Mecenas Sportu na fotelu absolutnego lidera rozsiadł się zawierciański klub siatkówki Aluronu. Kibice tej drużyny oddali niemal 3 700 głosów.

1