BAU 2021: wystartowała sprzedaż stoisk

Red.: PG |Data publikacji: 2019-06-30

Kolejna edycja targów BAU w Monachium odbędzie się w dniach 11-16 stycznia 2021 r. To wiodące w Europie targi w dziedzinie architektury oraz materiałów i systemów budowlanych. Właśnie rusza sprzedaż powierzchni wystawowej na 2021 r.

Zgłoszeń można dokonywać online na stronie internetowej Targów Monachijskich. Rozmieszczanie zgłoszonych firm rozpocznie się 9 września 2019 r. Cena stoisk waha się od 220 do 258 euro za metr kwadratowy.  W przypadku stoisk dwupiętrowych do tej sumy należy doliczyć 50 proc. kwoty.

Wystawcy do sum za stoisko muszą doliczyć jeszcze 850 euro obowiązkowej opłaty komunikacyjnej, w ramach której zostanie m.in. zamieszczony wpis o firmie w katalogu targowym oraz inne świadczenia komunikacyjne.

Targi BAU 2021 odbędą się na powierzchni 200 tys. mkw. na terenie Targów Monachijskich w Niemczech. Organizatorzy zapowiadają, że pojawi się na nich około 2300 wystawców, z których ofertą zapozna się 250 tys. gości z całego świata.

Targi BAU odbywają się co dwa lata. Edycja z 2019 r. była dotychczas największą. Targi Monachijskie wybudowały bowiem dwie nowe hale – C5 oraz C6, które zwiększyły powierzchnię wystawienniczą ze 180 do 200 tys. mkw. Impreza odbyła się we wszystkich 19 halach, które zostały wyprzedane do ostatniego metra.

Zobacz również

Mercor odbudował już portfel zamówień

Mercor odbudował już portfel zamówień

Gdański Mercor, czołowa europejska firma segmentu zabezpieczeń ppoż., nie odczuł zanadto komplikacji sprzedażowych spowodowanych koronawirusem. Spółka odbudowała już ubiegłoroczną wartość portfela zamówień, ale też uruchomiła nowy kanał dystrybucji swoich produktów.

Wyniki w Selenie są satysfakcjonujące

Wyniki w Selenie są satysfakcjonujące

Selena podsumowała pierwsze półrocze. Grupa odnotowała spadek o 2,4 proc. Przychody wyniosły 602,17 mln zł w porównaniu do 617,15 mln zł.

Aluprof na czele rankingów okien aluminiowych

Aluprof na czele rankingów okien aluminiowych

Firma debesto.com zaczęła tworzyć rankingi dla produktów znajdujących się w swojej ofercie. Internetowy dystrybutor stolarki i ślusarki otworowej opublikował niedawno ranking ciepłych okien aluminiowych. Na jego szczycie znalazł się Aluprof z systemem MB-86.

1