ALUPROF: balustrady do portfenetrów

Red.: RK |Data publikacji: 2018-08-18

Balustrady zewnętrzne systemu MB-GLASS BARRIER to nowe produkty w ofercie firmy Aluprof, które służą do zabezpieczania przed wypadnięciem w oknach typu „portfenetr” (od francuskiego określenia „portefenêtre”), czyli w wysokich oknach otwieranych.

Szklane balustrady stanowią w takich oknach również dodatkową przegrodę obniżającą hałas dochodzący z zewnątrz do pomieszczenia.  Zamocowane na oknach aluminiowych mogą być idealnie dostosowane do nich kolorystyką, można je również montować do okien z PCW lub drewnianych.

FUNKCJONALNOŚĆ I ESTETYKA  BALUSTRAD
• mocowanie bezpośrednio do profili okna
• górna krawędź szyby zabezpieczona listwą z aluminium lub ze stali nierdzewnej
• możliwość zamontowania na konstrukcji jedno- i dwuskrzydłowych
• szklane wypełnienia nie ograniczają dostępu światła do wnętrza
• wypełnienie z szyb klejonych od 8,8 do 20,8 mm
• zastosowanie w mieszkaniach, pomieszczeniach biurowych oraz innych pomieszczeniach użyteczności publicznej

Zobacz również

Ciepło i cicho dzięki roletom

Ciepło i cicho dzięki roletom

Rolety zewnetrzne stanowią dodatkową ochronę przed zimnem i hałasem. Drutex wprowadził właśnie nowy system rolet ze skrzynką z EPS, który wyróżnia się lepszą izolacją termiczną i akustyczną, a także pozwala na uzyskanie wyższej klasy odporności na włamanie.

Verandino zaprasza do szklanej stodoły

Verandino zaprasza do szklanej stodoły

Szklana stodoła to nowy produkt przeznaczony zarówno do prywatnych posesji, jak i dla branży gastronomicznej. Pojawiła się ona w ofercie marki Verandino, której właścicielem jest firma Bartmetaco z Płońska.

Nowości w BIG TOR, a Sylwester w Paryżu

Nowości w BIG TOR, a Sylwester w Paryżu

Firma Big Tor z Bydgoszczy to jeden z najstarszych polskich producentów bram garażowych i przemysłowych. Firma w ostatnich latach odnotowuje stały wzrost produkcji, ale też wprowadza nowe konstrukcje bramowe.

1