Amex-Bączek z jednym z najlepszych okresów w historii firmy

Red.: MR |Data publikacji: 2021-09-23

Amex-Bączek pierwsze półrocze tego roku ocenia bardzo pozytywnie. Firma zadowolona jest przede wszystkim ze wzrostu sprzedaży.

Amex-Bączek przyznaje, że pierwsze sześć miesięcy tego roku to jeden z lepszych okresów w historii firmy pod kątem wyników handlowych. Producent stolarki zanotował wzrost przychodów ze sprzedaży na poziomie 12-13 proc.
Firma się rozwija, zwiększa sprzedaż eksportową, a także poszerza ofertę produktów w Polsce, szczególnie, jeśli chodzi o okna i drzwi w systemach aluminiowych.

Realizacja Amex-Bączek w Niemczech z fasadą aluminiową.

Amex-Bączek zauważył od pewnego czasu zmianę preferencji klientów indywidualnych, którzy coraz częściej kupują do domów okna i drzwi aluminiowe. Dlatego firma zdecydowała się na inwestycję w moce produkcyjne w tym segmencie. Rozbudowana zostanie hala, w której wytwarzana jest ślusarka aluminiowa, a także kupione będzie nowe centrum obróbcze z dodatkowym wyposażeniem. Producent planuje rozpocząć inwestycję jeszcze w tym roku.

Zobacz również

Roszady w branży maszynowej

Roszady w branży maszynowej

Biesse Group przejęła 100 proc. udziałów Forvet Costruzione Macchine Speciali. Wartość umowy to około 41 mln euro.

Mamy już 3 lata!

Mamy już 3 lata!

Serwis ForumBranzowe.com obchodzi dziś trzecie urodziny! Oficjalnie wystartowaliśmy podczas Ogólnopolskiego Forum Stolarki 2018 na PGE Narodowym. Jak rozwijał się w tym czasie nasz portal?

Największe firmy z branży na Podkarpaciu

Największe firmy z branży na Podkarpaciu

Złota Setka Firm Podkarpacia to zestawienie największych firm w regionie. Właśnie poznaliśmy przedsiębiorstwa, które dobrze poradziły sobie w 2020 r.

1