ALIPLAST: zaproszenie na Politechnikę

Autor: |Data publikacji:

W dniu 5 grudnia w samo południe odbędzie się na Politechnice Śląskiej autorskie spotkanie w ramach Akademii A&B, której partneruje lubelski Aliplast. Są to wykłady autorskie przeznaczone dla studentów kierunków architektonicznych wybranych polskich uczelni, a organizowane przez redakcję „Architektura & Biznes”. Hasłem przewodnim tegorocznych wykładów autorskich jest ARCHITEKTURA JUTRA. Pierwszym gościem Akademii będzie Robert Konieczny z KWK Promes.

Robert Konieczny jest pierwszym polskim architektem, którego projekt otrzymał tytuł Najlepszego Budynku Świata 2016 w międzynarodowym konkursie World Architecture Festival oraz pierwszą nagrodę i tytuł Najlepszej Przestrzeni Publicznej Europy w konkursie European Prize for Urban Public Space przyznawanym przez Centrum Kultury Współczesnej w Barcelonie (CCCB).

Zobacz również

Pikniki Branżowe ISO-Chemie i wecandoit.social

Pikniki Branżowe ISO-Chemie i wecandoit.social

Jako patron medialny zapraszamy na Pikniki Branżowe ISO-Chemie i wecandoit.social. W programie montaż okien na żywo i eksperckie prelekcje.

Czytaj sierpniowe wydanie miesięcznika „Forum Branżowe” (8/2026)

Czytaj sierpniowe wydanie miesięcznika „Forum Branżowe” (8/2026)

Dostępny jest sierpniowy numer miesięcznika „Forum Branżowe”. Na okładce gości Krzysztof Góralczyk, założyciel i prezes firmy Fill.

Nowe „Vademecum: BHP w firmie produkcyjnej” dostępne na naszym portalu

Nowe „Vademecum: BHP w firmie produkcyjnej” dostępne na naszym portalu

„Vademecum: BHP w firmie produkcyjnej” to kompendium wiedzy o zagrożeniach, obsłudze CNC, ochronie pracowników i bezpiecznym transporcie stolarki.