ABUS ma nowego prezesa

Autor: |Data publikacji:

Abus, dostawca okuć i zabezpieczeń, ma nowego prezesa w Polsce. Został nim Józef Grabowski. Zastąpił na tym stanowisku Artura Gawła.

Józef Grabowski pracował w polskim oddziale Abusa na stanowiskach, w których odpowiadał m.in. za rozwój firmy w branży specjalistycznej oraz instalatorskiej. Od 20 września 2018 r. pełnił funkcje wiceprezesa zarządu w Abus Polska.

Józef Grabowski reprezentował Abus, który jest koalicjantem Domu Bezpiecznego.

Firma ponadto zamierza wprowadzić zmiany, które usprawnią komunikację z klientami. Dział Home Security zostanie wzmocniony i pojawią się nowe osoby w zespole sprzedaży. Ale także zespół działu serwisu profesjonalnego zostanie powiększony, co spowoduje sprawniejsza obsługę klientów biznesowych.

Firma Abus powstała w 1924 r. w Niemczech. Obecnie na całym świecie zatrudnia około 3 tys. pracowników. W październiku 2018 r. przesiębiorstwo dołączyło do koalicji Dom Bezpieczny.

Zobacz również

Innowacyjna Europa kontra tradycyjny klient w USA

Innowacyjna Europa kontra tradycyjny klient w USA

Nowości na targach w Norymberdze obserwowali także przedstawiciele amerykańskiego rynku. Innowacje z Europy jednak rzadko trafiają do USA.

Czytaj najnowsze wydanie miesięcznika „Forum Branżowe” (4/2026)

Czytaj najnowsze wydanie miesięcznika „Forum Branżowe” (4/2026)

Dostępny jest już kwietniowy numer miesięcznika „Forum Branżowe”. Na okładce gości Patrycjusz Bujak, właściciel firmy Gdańska Fabryka Okien.

Forum100 już 23 kwietnia

Forum100 już 23 kwietnia

Już 23 kwietnia odbędzie się kolejna edycja konferencji Forum 100, organizowanej przez Centrum Analiz Branżowych we współpracy z redakcją „Forum Branżowego”.