YAWAL – dyrektor ds. marketingu produktowego / Product Manager

Data publikacji: 2020-01-25

Firma: YAWAL

Stanowisko: dyrektor ds. marketingu produktowego / Product Manager

Miejscowość: Herby

Województwo: Śląskie

Branża: Dostawca

W naszej firmie czekają na Ciebie poniższe wyzwania:

  • tworzenie strategii marketingowej,
  • inicjowanie procesów innowacyjnych w firmie, rozwijanie nowych produktów i modyfikowanie już istniejących w ofercie firmy,
  • udział we wprowadzaniu wyrobów na rynek (badania, certyfikacje) i badanie efektywności wdrożenia produktu na rynek,
  • analiza parametrów produktów konkurencyjnych,
  • przygotowywanie wymagań dla działu R&D dla nowych produktów,
  • argumentacja sprzedażowa przewag nad konkurencyjnymi systemami,
  • szkolenia techniczne/sprzedażowe oraz produktowe/programowe,
  • praca nad cennikami i cenami produktów,
  • benchmarking standardów rynkowych,
  • przygotowywanie analiz finansowych dla produktów oraz budżetów rocznych,
  • współpraca z innymi działami firmy i partnerami biznesowymi.

Jeśli:

  • posiadasz wykształcenie wyższe, preferowane techniczne, wsparte ugruntowaną wiedzą z zakresu marketingu,
  • posiadasz min. 3 – 5 lat doświadczenia zawodowego w obszarze marketingu, sprzedaży i/lub zarządzania produktem (mile widziane doświadczenie w firmach z branży stolarki okiennej),
  • jesteś samodzielny/a, odpowiedzialny/a w działaniu, a doskonała organizacja pracy to coś, co Cię wyróżnia,
  • posiadasz umiejętność analitycznego myślenia i planowania,
  • posiadasz wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne, umiejętność pracy w zespole i zarządzania projektami,
  • znasz języka angielski w stopniu komunikatywnym.

To czekamy właśnie na Ciebie!

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • system premiowy,
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
  • pracę w młodym, energicznym i przyjaznym otoczeniu,
  • dodatkową, prywatną opiekę zdrowotną,
  • dofinansowanie do karty Multisport,
  • ambitne zadania,
  • świadczenia świąteczne.

O firmie

Yawal

Dostawca