WIŚNIOWSKI – technolog baz danych

Data publikacji: 2019-04-08

Firma: WISNIOWSKI

Stanowisko: technolog baz danych

Miejscowość: Wielogłowy / Nowy Sącz

Województwo: Małopolskie

Branża: Producent

Opis stanowiska:

konfigurowanie baz danych w systemie PrefSuite na podstawie opracowanej technologii PVC
wprowadzanie nowych rozwiązań technologicznych do bazy danych
definiowanie sterowania maszynami poprzez konfiguracje ustawień w PrefSuite
definiowanie warunków handlowych na podstawie przyjętych założeń w firmie
administrowanie (zarządzanie, aktualizacja i optymalizacja) bazy danych systemu do produkcji stolarki PVC
identyfikowanie i rozwiązywanie problemów bazodanowych i technologicznych, współpraca z Działem Help Desk
aktywny udział i koordynacja projektów w zakresie optymalizacji baz danych
opracowywanie raportów z bazy danych
przygotowywanie instrukcji obsługi oraz realizacji szkoleń dla użytkowników systemu
bieżąca współpraca i wsparcie w zakresie procesów wewnętrznych
współpraca z dostawcami aplikacji oraz rozwiązań integracyjnych

Wymagania:

wykształcenie wyższe techniczne
znajomość oprogramowania wspomagającego procesy handlowe i produkcyjne stolarki PVC, mile widziana umiejętność obsługi systemu PrefSuite
skrupulatność w dążeniu do celu wynikającego z konfigurowania baz danych
mile widziane umiejętność programowania obróbek CNC
znajomość technologii stolarki PVC lub rolet okiennych będzie mile widziana
gotowość do podnoszenia swoich kwalifikacji
umiejętność pracy pod presją czasu
umiejętność dobrej organizacji pracy
znajomość języka obcego na poziomie średniozaawansowanym – angielski lub/i niemiecki będzie dodatkowym atutem

Nasza oferta:

stabilne zatrudnienie w nowoczesnej, dynamicznie rozwijającej się firmie, która jest liderem na rynku bram, okien, drzwi i ogrodzeń
dostęp do najnowszych technologii i rozwiązań produktowych
uczestnictwo w realizacji ciekawych, innowacyjnych projektów
szeroki pakiet szkoleń wstępnych oraz produktowych i technologicznych
pakiet socjalny: dofinansowanie do edukacji, spotkania integracyjne, stołówka firmowa,
przyjazna atmosfera pracy w zespole zgranych i kompetentnych osób.

O firmie

Wiśniowski

Producent