VBH Polska – Product Manager ds. chemii budowlanej

Data publikacji: 2019-10-29

Firma: VBH Polska

Stanowisko: Product Manager ds. chemii budowlanej

Miejscowość: Warszawa

Województwo: Mazowieckie

Branża: ​​Dystrybutor

Zakres obowiązków:

  • nadzór i koordynacja pracy doradców technicznych
  • współpraca z istniejącymi i potencjalnymi dostawcami produktów
  • wprowadzanie nowego asortymentu do sprzedaży (prowadzenie konsultacji i doradztwa technicznego)
  • realizacja założonych planów sprzedaży
  • utrzymywanie i budowanie stałych, długofalowych relacji z klientami
  • analiza otoczenia rynkowego w zakresie jakości oferowanych produktów

Wymagania:

  • doświadczenie i znajomość branży chemii budowlanej
  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego, lub/oraz angielskiego
  • wykształcenie średnie lub wyższe techniczne
  • wytrwałość i konsekwencja w dążeniu do realizacji stawianych celów
  • dobra organizacja i kontrola pracy
  • umiejętność prowadzenia negocjacji handlowych
  • czynne prawo jazdy kat. B i gotowość do wyjazdów służbowych

Oferujemy:

  • stabilną pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do osiąganych wyników
  • niezbędne narzędzia pracy
  • pakiet świadczeń medycznych
  • premie świąteczne
  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

Aplikuj na: https://system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?webid=2C1A2AB9-5E00-4C80-9247-31325B5D1542&skkcfg=7e01b3f872cc47589120e62a4d3382e1&skkExternalOfferId=76153&skkCountryId=1&skkRegionId=7

O firmie

VBH

Dostawca