VBH Polska – referent ds. księgowania

Data publikacji: 2020-01-16

Firma: VBH Polska

Stanowisko: referent ds. księgowania

Miejscowość: Warszawa

Województwo: Mazowieckie

Branża: ​​Dystrybutor

Zakres obowiązków:
• wprowadzanie danych do systemu (głównie dokumenty zakupowo-sprzedażowe)
• wsparcie pracy działu zamówień
• współpraca z działem księgowości

Wymagania:
• sumienność i dokładność w działaniu
• odpowiedzialność
• mile widziane doświadczenie w pracy w systemach ERP
• znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza MS Excel)

Oferujemy:
• stabilną pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• motywującą, otwartą i koleżeńską atmosferę
• pakiet świadczeń medycznych
• możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
• premie świąteczne
• możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

Oferty zawierające CV, list motywacyjny oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

O firmie

VBH

Dostawca