VBH Polska – przedstawiciel handlowy

Data publikacji: 2019-11-07

Firma: VBH Polska

Stanowisko: przedstawiciel handlowy

Województwo: Mazowieckie

Branża: Dostawca

Zakres obowiązków:
• Obsługa klientów w zakresie doradztwa, wyceny i sprzedaży towarów
• Prowadzenie konsultacji technicznych nt. zastosowania produktów
• Realizacja założonych planów sprzedaży
• Analiza otoczenia rynkowego w zakresie jakości oferowanego asortymentu
• Pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie stałych relacji handlowych

Wymagania:
• Doświadczenie i znajomość branży stolarki okiennej i drzwiowej
• Wykształcenie średnie lub wyższe techniczne
• Czynne prawo jazdy kat. B
• Gotowość do częstych wyjazdów służbowych (region: województwo mazowieckie)
• Umiejętności nawiązywania i podtrzymywania pozytywnych relacji biznesowych
• Bardzo dobrej organizacji pracy

Oferujemy:
• Stabilną pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do osiąganych wyników
• Pakiet świadczeń medycznych
• Premie świąteczne
• Niezbędne narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon)
• Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

Zapraszamy do aplikowania:

O firmie

VBH

Dostawca