VBH Polska – asystentka zarządu – sekretarka

Data publikacji: 2020-01-14

Firma: VBH Polska

Stanowisko: asystentka zarządu - sekretarka

Miejscowość: Warszawa

Województwo: Mazowieckie

Branża: ​​Dystrybutor

Umowa na zastępstwo, na 1 rok.

Zakres obowiązków:
• Współpraca oraz kontakt z krajowymi i zagranicznymi oddziałami firmy
• Zarządzanie kalendarzem Prezesa i kadry kierowniczej
• Kompleksowa organizacja spotkań i podróży służbowych (krajowych i zagranicznych)
• Prowadzenie sekretariatu, obsługa korespondencji biznesowej (także w językach obcych), przygotowywanie telekonferencji

Wymagania:
• Wykształcenie min. średnie lub wyższe (w trakcie studiów)
• Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i piśmie
• Dobra znajomość angielskiego
• Praktyczna znajomość programów z pakietu MS Office
• Bardzo wysoko rozwinięte umiejętności organizacyjne i interpersonalne
• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
• Gotowość do pracy pod presją czasu

Oferujemy:
• Stabilną pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• Motywującą, otwartą i koleżeńską atmosferę
• Pakiet świadczeń medycznych
• Premie świąteczne
• Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

Oferty zawierające CV, list motywacyjny oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych prosimy przesyłać klikając w przycisk APLIKUJ.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”