VBH Polska – analityk ds. kartotek produktów

Data publikacji: 2020-01-13

Firma: VBH Polska

Stanowisko: analityk ds. kartotek produktów

Miejscowość: Warszawa

Województwo: Mazowieckie

Branża: ​​Dystrybutor

Zakres obowiązków:
• Projektowanie i zarządzanie kartotekami produktów;
• Wprowadzanie danych na podstawie dokumentacji oraz dostępnych materiałów;
• Dbałość o poprawność opisów produktów i rzetelność cen w systemie;
• Ustanowienie i koordynacja procesów rozwojowych w obszarze cyfryzacji dokumentów;
• Implementacja narzędzi dla dostawców i klientów;
• Generowanie inicjatyw wspierających efektywność metod cyfrowych;
• Analiza i przetwarzanie danych;
• Współpraca i wsparcie działu zamówień.

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe techniczne lub ekonomiczne;
• Znajomość j. angielskiego na poziomie komunikatywnym;
• Dobra znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza MS Excel);
• Umiejętność analitycznego myślenia;
• Sumienność;
• Mile widziane doświadczenie w pracy w systemach ERP.

Oferujemy:
• Stabilną pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• Motywującą, otwartą i koleżeńską atmosferę
• Pakiet świadczeń medycznych
• Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
• Premie świąteczne
• Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

Oferty zawierające CV, list motywacyjny oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych prosimy przesyłać klikając w przycisk  APLIKUJ.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:
“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”