Specjalista ds. sprzedaży ( eksport ) AM OKNA

Data publikacji: 2021-01-19

Firma: AM Okna

Stanowisko: Specjalista ds. sprzedaży

Miejscowość: Zdalnie / Gorzów Wlkp

Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/klient.dhosting.pl/cib/forumbranzowe.com/wp-content/themes/forum_branzowe/single-oferta_pracy.php on line 77

Producent stolarki okiennej i drzwiowej z PCW i aluminium poszukuje kandydatów na stanowisko:

Specjalista ds. sprzedaży

Wybranym kandydatom oferujemy :

  • atrakcyjne warunki pracy w prężnie rozwijającej się firmie
  • umowę o pracę na pełen etat
  • szkolenia handlowe i produktowe
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • wynagrodzenie podstawowe oraz premię za osiągane wyniki
  • niezbędne narzędzia pracy

Zadania:

  • poszukiwanie nowych kontrahentów do współpracy  na wyznaczonym obszarze
  • profesjonalne prezentowanie oferty firmy
  • realizacja założonych planów sprzedaży
  • doradztwo techniczno-handlowe
  • przygotowywanie dokumentacji i ofert handlowych
  • kontrola i analiza transakcji.
  • Bieżąca współpraca z biurem oraz z siedzibą firmy w Gorzowie Wlkp

Wymagania :

  • dobra znajomość obsługi pakietu MS Office
  • dobra znajomość w mowie i piśmie języka : niemieckiego lub angielskiego
  • dobra organizacja pracy własnej
  • umiejętność nawiązywania trwałych relacji z klientami
  • prawo jazdy kategorii B
  • doświadczenie w branży okiennej będzie dodatkowym atutem ale nie jest warunkiem koniecznym

Prosimy o wysyłanie CV na adres e-mail: s.zmudzinski@amokna.eu

Prosimy o dołączenie klauzuli o ochronie danych osobowych: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu bieżącej i przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883 z póżn. zm. )